• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Polaganje za A [motor]

bora bora

PCAXE Member
Učlanjen(a)
13.09.2012.
Poruka
913
Rezultat reagovanja
2
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Toshiba L500-12P
CPU & cooler:
Intel i5 2400 + Hyper212Evo
Motherboard:
Gigabyte H67
RAM:
Kingston Fury 2x4gb 1866mhz
VGA & cooler:
ATI Radeon R9 270
Display:
Dell P2414H
HDD:
WD 500gb + Samsung 1tb
Sound:
Sony XB400
Case:
Built, not Bought!
PSU:
LC Power
Optical drives:
LiteOn
Mice & keyboard:
Razer DA Chroma i Logitech G400+G105
Internet:
Telekom ADSL
OS & Browser:
Win7
Posto sam propustio da polazem za punu A po starom zakonu, [nije mi se cekalo po ogromnim redovima za lekarsko jer su svi jurili da polazu po starom a i hteo sam da idem redom, prvo pug sf2 50ccm zbog provlacenja kroz guzve koji sam i kupio, pa kasnije da jurim medison 150ccm, pa posle neka nindza 600ccm itd] jer imam 24god, a za B sam polozio 2006, ja lepo odem do auto skole, da vidim nove cene, posto sam na netu video da je za punu A potrebno 45 000din ako nemas ni jednu kategoriju, pa racunam bice manje ako imam B jer vozim 10 casova, a casovi su najskuplja stavka. I krene ona zenska na salteru da mi nabraja sitne stavke po 1000-2000-3000 i onda dodje do 40 casova, [iako treba po zakonu da vozim 10 koliko ja znam] koji kostaju 36000din... -.- nisam imao vremena da obidjem i ostale auto skole, ali mi je drugar pricao da je vecina tako radila, pa ih je sad navodno pritisla inspekcija, i da se sa B kategorijom polaganje za punu A krece ~25000din...pa rekoh da vidim da li je neko od forumasa u toku, da podeli sa nama kakve su cene, i da li i dalje stoji da se vozi 10 casova ako imas B itd...? posto ove sadasnje cene nisu normalne :)
 
Vrh