• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Otvaranje portova - Ko je ovde lud?

Milan Maestro

Newcomer
Učlanjen(a)
17.12.2017.
Poruka
2
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Do pre mozda godinu dana, sve je islo kako treba. Ja i drug smo igrali CS i Half Life, otvorim lepo portove 1200, 27000-27015, 27020-27039, startujem HLDS, odem na whatismyip.com, posaljem mu i igramo.

Medjutim, prestali smo na jedno godinu dana imali smo svakodnevnih problema i obaveza, evo sad resili da igramo malo ponovo, ali ni ja ni on ne mozemo otvoriti portove. Znamo sve kako se to radi, radili smo milion puta.

Ali iz nekog razloga, portovi i posle otvaranja ostanu zatvoreni. Firewall iskljucen, sve zive moguce zastite iskljucene.

Da li je imao neko slican problem i ako jeste dal ga je uspeo sam da resi, ili da zovem bandu iz MTS-a?

Dakle sve je isto kao i prosle godine sva ista podesavanja - a portovi zatvoreni.
 

Milan Maestro

Newcomer
Učlanjen(a)
17.12.2017.
Poruka
2
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Mozete slobodno lock ovo. Zvao sam MTS ****a, kazu ne moze port forwad jer imate dinamicku IP adresu, za staticku treba uzeti drugi paket.
 

milk

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
24.12.2017.
Poruka
15
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Pentium G3260
Motherboard:
ASUS H81M-R
RAM:
4GB DDR3
HDD:
500GB Toshiba
Sound:
Integrated
Optical drives:
Asus-ov DVD rezač
Internet:
10/1 Mbit/s
OS & Browser:
Win 10 & Google Chrome
Može port foward i na dinamičkoj IP.
Samo ti dreba neki DNS.

Napravi account na no-ip. CLICK ME
Izaberi neki subdomain pri registraciji.
Pri konfiguraciji DNS-a dodaj "A record" i tu ubaci svoj dinamički IP.
Skini programčić sa njihovog sajta, koji će proveravati da li se IP promenio i automatski će ti update-ovati DNS, onda samo drugu daš "ime-koje-si-izabrao.hopto.org:27000"

I pikajte :D
 
Vrh