• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Net problem

AkiR9

PCAXE Member
Učlanjen(a)
06.01.2017.
Poruka
439
Rezultat reagovanja
39
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Thinkpad T570
Nedavno sam stavio win 10 i wi fi mi stalno puca ili je mnogo spor...
Imam antenu TL-WN8200ND , na laptop radi odlicno internet kao i na drugi kompjuter (win 7) a na ovaj moj na svaku sekundu pukne internet pa moram opet da kucam sifru ili uopste nece da se poveze... kada sam imao win 7 bilo je sve u redu , instalirao sam driver sto sam dobio uz antenu takodje sam imao taj isti driver na win 7 i radio je odlicno.

Sta preporucujete da uradim? Ako treba jos neke informacije napisite sta da dodam.

:wave:
 

ilbb

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
07.06.2013.
Poruka
2.247
Rezultat reagovanja
265
Moja konfiguracija
Idi u Device manager, Network adapaters, Desni klik na uređaj, Properities, dečekiraj "Allow the computer to turn off this device to save power".

Idi u Device manager, Universal serial bus controllers, Desni klikovi na Usb Hubove (2.0 i 3.0), Properities, dečekiraj "Allow the computer to turn off this device to save power".

Idi u Device manager, nađi urešđaj, desni klik, uniinstall driver, diskonektuj uređaj, i posle par minuta pokušaj ponovo da instaliraš
 

AkiR9

PCAXE Member
Učlanjen(a)
06.01.2017.
Poruka
439
Rezultat reagovanja
39
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Thinkpad T570
Idi u Device manager, Network adapaters, Desni klik na uređaj, Properities, dečekiraj "Allow the computer to turn off this device to save power".

Idi u Device manager, Universal serial bus controllers, Desni klikovi na Usb Hubove (2.0 i 3.0), Properities, dečekiraj "Allow the computer to turn off this device to save power".

Idi u Device manager, nađi urešđaj, desni klik, uniinstall driver, diskonektuj uređaj, i posle par minuta pokušaj ponovo da instaliraš
Uradio sam i dalje ne radi..

Internet je jako spor i samo se diskonektuje i nece da se poveze.
Takodje kada bude na sleep mode uvek se internet prekine.
 

Prilozi

DarkSide

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
05.01.2016.
Poruka
1.235
Rezultat reagovanja
192
Moja konfiguracija
postoji li drajver bas za win 10 za taj wifi adapter?
probaj neku prethodnu verziju kao i drajver za 8.1 posto ume da upali... ili se vrati na win7 i postedi muka sa 10-kom.
 

AkiR9

PCAXE Member
Učlanjen(a)
06.01.2017.
Poruka
439
Rezultat reagovanja
39
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Thinkpad T570

DarkSide

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
05.01.2016.
Poruka
1.235
Rezultat reagovanja
192
Moja konfiguracija
probaj tako, znam da mnogi drajveri od 8.1 rade na win10. to sam bas morao da odradim kod mojih dok sam im drzao 10-ku za probu... takodje imaju neki wifi adapter i postoji drajver samo za starije sisteme.
mada najbolje radi na win7 svakako.

ako instaliras win7 skini simplix pack sa odabranim apdejtovima i uzivas. povremeno ga opet skines kad izadje nova verzija i to je sve...
 
Vrh