• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Neko sa iskustvom ARGB?

Gojke

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
19.02.2020.
Poruka
74
Rezultat reagovanja
15
Moja konfiguracija
Pozdrav, zanima me, da li je moguce i da li postoji nacin da iz jednog 5v argb konektora putem nekog huba se pretvori u vise 5v argb konektora i da tako dobijem za svaki konektor zasebnu kontrolu boje preko software-a?

Probao sam da pronadjem to na netu, problem je sto ne znam kako bi precizno to potrazio, zato sto se teme vrte oko kontrole gde ljudi ubace spliter i kontrolisu samo sve zajedno sto povezu i to je to, a ja trazim da li postoji nacin da se jedan konektor pretvori u vise konektora i da ga software prepozna kao vise konektora?

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 

Gojke

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
19.02.2020.
Poruka
74
Rezultat reagovanja
15
Moja konfiguracija
A ako ne postoji nacin za kontrolu ARGB svakog porta posebno, mislim da sam nasao malo drugacije ali posebno resenje, gde preko razer chroma argb huba konvertuje iz jednog usb konektora u 6 argb konektora, cak moze da se sihronizuje razer program sa Mystic Light programom.


Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Vrh