• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Načini povezivanja grafičkih karti

Markovic1

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
18.07.2017.
Poruka
59
Rezultat reagovanja
2
Moja konfiguracija
Preko PCIe riser-a jel mogu povezati grafičku direktno na USB ili mora u neki PCIe slot ?
Možda je pitanje glupo,ali eto pitam se ? ahaha
 

stefan96

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.08.2016.
Poruka
138
Rezultat reagovanja
35
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel i5 7500 & lc-cc-100
Motherboard:
Msi b250 pc mate
RAM:
2x 8gb HyperX Fury black 2400
VGA & cooler:
Asus strix 1080ti
Display:
Aoc Q3279VWFD8
HDD:
Corsair mp 500 240gb
PSU:
Cooler master v1200 Platinum
Mice & keyboard:
Cooler Master devastator 3
Internet:
Vip Kucni Net
Mozes povezati ali nece raditi proguglao sam i kako kazu riser ne treba ukljucivati ni na bilo koji drugi nacin sem u pci slot jer postoji mogucnost da se desi svasta .
 

Nesha010

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
19.02.2018.
Poruka
5
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Pozdrav
Da ne bih otvarao novu temu imam jedan problem sa grafickom karticom....
Imam rig od 3 graficke kartice i sada kad ubacim jednu graficku u PCI-e slot i upalim rig ne vidi je dok ostale dve vidi...maticna ima samo tri slota za graficke.....menjao sam karitce i risiere i sve je ispravno sve rade u ostala dva slota...kada ostavim samo tu graficku u taj PCI-e slot (veliki onaj gde ide graficka kod standardnog kompa) onda se upali rig ali u rezoluciji 800x600 i nemogu da je promenim...pitanje da li mi trebaju neki drajveri ili neko podesavanje u bios ili je neispravna maticna?
 

Markovic1

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
18.07.2017.
Poruka
59
Rezultat reagovanja
2
Moja konfiguracija
Prebaci u Biosu da ti baca sliku sa integrisane grafičke i trebalo bi da radi.....
 
Vrh