• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

LG G6

ndimi6

Newcomer
Učlanjen(a)
06.08.2018.
Poruka
2
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Nasao sam na oglasima jeftino LG G6 i razmisljam o kupovini samo imam par nedoumica. Kupio bih dual sim model (LG G6 H870S) ali koliko vidim dual sim modeli su pravljeni za azijsko trziste za razliku od obicnih single sim koji su za EU. Moze li neko da mi objasni u cemu je razlika ako je za azijsko trziste? Znam samo da punjac nije isti tj uticnica i cuo sam nesto da ima drugaciju mrezu. Da li mi moze praviti neki problem ako je za azijsko trziste?
 

peja81

Moderator
Učlanjen(a)
08.05.2009.
Poruka
9.668
Rezultat reagovanja
2.040
Moja konfiguracija
Verovatno ne podržava LTE800, tj. Band20 frekvencije 4G mreže koju kod nas mnogo koristi Telenor, VIP manje a MTS skoro da uopšte ne koristi. Pa prema tome ti odluči.
 

ndimi6

Newcomer
Učlanjen(a)
06.08.2018.
Poruka
2
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Verovatno ne podržava LTE800, tj. Band20 frekvencije 4G mreže koju kod nas mnogo koristi Telenor, VIP manje a MTS skoro da uopšte ne koristi. Pa prema tome ti odluči.
I kakav bi problem pravilo to? Da li bi signal bio losiji i za 3G ili samo za 4G?
 

peja81

Moderator
Učlanjen(a)
08.05.2009.
Poruka
9.668
Rezultat reagovanja
2.040
Moja konfiguracija
Za 4G.
 
Vrh