• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Lenovo i Razer započeli saradnju na kreiranju desktop gejming računara

PCAXE_news

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
28.07.2009.
Poruka
5.781
Rezultat reagovanja
395
Moja konfiguracija


U okviru događaja DreamHack Winter 2015, kompanije Lenovo i Razer predstavile su prototip svog prvog desktop gejming računara, koji će zvanično biti predstavljen na konferenciji Consumer Electronics Show 2016. Dve kompanije objavile su da će zajedno brendirati i plasirati Razer ediciju Lenovo Y serije računara. Na taj način, ova saradnja objediniće proizvodne i distributivne sposobnosti kompanije Lenovo i naprednu tehnologiju i stručnost zaposlenih kompanije Razer.

Današnji svet gejminga korisnicima nudi bogato i intenzivno iskustvo, zahvaljujući sve naprednijim grafičkim performansama, velikoj procesorskoj snazi i perifernim uređajima, posebno napravljenim za video igre. Lenovo će ovome doprineti dizajnom svojih uređaja i stručnošću svojih zaposlenih, dok će kompanija Razer doprineti poboljšanju intenziteta gejming iskustva. Svi uređaji u sklopu partnerstva Lenovo i Razer kompanija će biti zajednički brendirani i imaće futuristički izgled, karakterističan za Lenovo Y seriju i prepoznatljive Razer elemente, kao što je Chroma osvetljenje.


Opšrinije...
 

greatgonzo

PCAXE Member
Učlanjen(a)
30.10.2009.
Poruka
558
Rezultat reagovanja
82
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 2600X + Megahalems x2 Coolink Swif2 120P
Motherboard:
Asus PRIME A320M-K
RAM:
Patriot Viper Steel 4000 MHz
VGA & cooler:
Asus ROG STRIX-RX470-O4G-GAMING
Display:
Samsung LS27C750PS
HDD:
Samsung SSD 860 EVO 250Gb + Intel SSD 2500pro 512 + 1,5 Tb Samsung HD154UI +2Tb Seagate BarraCuda
Sound:
Teratec AureonXFIRE 8.0 HD
Case:
Master Case 5
PSU:
Corsair RM750i
Optical drives:
LG GH22NS30
Mice & keyboard:
Logitech M-RAK89D + Y-RK49
Internet:
SBB 10240/1024
OS & Browser:
Windows 7 x64 sp1 FF&Crome
Other:
xubuntu

kiaTech

PCAXE Member
Učlanjen(a)
19.01.2015.
Poruka
256
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel i5 4460
Motherboard:
Msi H81m-p33
RAM:
Kingston Hyperx Blue 8GB kit
VGA & cooler:
MSI GTX 970 - stock kuler
Display:
Acer Vx229h
HDD:
1TB Seagate
Sound:
Integrisan
Case:
Raidmax Seiran 2
PSU:
Cooler Master BC600 v2.
Mice & keyboard:
Bloody v7m
Internet:
40/4
OS & Browser:
Windows 8.1
Ne deluje mi ovo nesto primamljivo. Sve jedno i da mi se svidja , ne bi ga uzeo jel ce cena verovatno da ubija...
 

Proka

Moderator
Učlanjen(a)
12.11.2010.
Poruka
1.558
Rezultat reagovanja
14
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Prox
CPU & cooler:
I7 4790k
Motherboard:
Asus Maximus VII Impact
RAM:
Klevv 2x8gb 2400mhz, WC Alphacool D-RAM Modul
VGA & cooler:
ASUS 980TI
Display:
ASUS PG348Q
HDD:
SSD HyperX Savage 120gb, 1tb maxtor.
Sound:
Coolermaster MasterPulse In-ear - Black
Case:
Custom build
PSU:
Cooler Master: Silent Pro M2 850w
Mice & keyboard:
Asus CLAW, Asus Tactic PRo
Internet:
SBB Fiber 40/5
OS & Browser:
Ubuntu 14.04/Windows 10, Google chrome
По изгледу је тутрруту за мене али опет чим је сарадња ова два гиганта мислим да је крајни циљ нешто прихватљивија цифра, барем мислим да су се зато удружили али остаје да сачекамо и видимо.
 
Vrh