• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Leadtek WinFast TV USB II Deluxe

smarac

PCAXE Member
Učlanjen(a)
10.08.2010.
Poruka
111
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Xeon L3360 & H50
Motherboard:
GA EP45-UD3P
RAM:
4x2GB Kingston
VGA & cooler:
XFX 4830
Display:
Benq 2420 HDA
HDD:
WD 640GB black
Sound:
Xonar D2
Case:
Chieftec LBX
PSU:
Chieftec 750W
Optical drives:
Pioneer
Mice & keyboard:
G5 + Ergo 4000
Internet:
cable
OS & Browser:
WIN 7 64bit
Pozdrav,

Imam problem sa doticnom TV kartom.

http://www.leadtek.com/eng/multimedia/overview.asp?lineid=6&pronameid=153&check=f

Naime prestala je da radi pre par godina posle pada sa kompjutera (1m) :)

U to vreme lakse mi je bilo da odem i kupim novu kartu jer nikog nisam znao ko moze da popravi ovo.

Simptomi su: mrtva je :)

Proverio sam ispravljac i on radi normalno ... otvarao sam kartu izmerio na lemovima konektora za struju ... i tu ide lepo napon .... sto znaci da je problem negde dublje (ovo je moja laicka dijagnoza), a to prevazilazi moje jadno znanje iz elektronike.

Da ... i svi kondenzatori i ostala elektronika unutra izgledaju ok, ne vidim nikakva fizicka ostecenja.

Ineteresuje me da li mi se uopste isplati da popravljam doticnu kartu, i da li ti uopste hoces da se cimas sa time.

Nije toliko hitno tako kad god imas vremena pusti PM ili sta god za dalji dogovor i slicno.

Pozdrav
 
Vrh