• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Laptop XP omnibook XE 4100

Makis

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
15.09.2016.
Poruka
7
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
imam laptop XP omnibook XE 4100 sa programom WINDOWS XP ali na nemačkom jeziku. To mi je rezervni laptop,navikao sam na WINDOWS 7 Ultimate tako da se ne snalazim sa programom WINDOWS XP,ne može neke sajtove da učita,ne otvara YOUTUBE a pošto je na nemačkom dodatno mi stvara problem...

-Pretpostavljam da se jezik u meniju i dr. ne može promeniti?

-Može li se postojeći WINDOWS XP resetovati ili ..?

-Koji drugi program bi možda bio bolji za taj laptop?
 

DarkSide

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
05.01.2016.
Poruka
1.235
Rezultat reagovanja
192
Moja konfiguracija
to je mnogo mator i preslab lap top kao i xp na njemu ali pronadji na forumima (teamos) neku windows 7 super lite verziju pa instaliraj, trebalo bi malo da pomogne ali ne ocekuj cuda.
 

ssdp3

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
25.09.2015.
Poruka
26
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Sa tim laptopom YOUTUBE zaboravite. Prosle godine je totalno ukinut adobe flash player na tom sajtu tako da stare masine ne mogu da normalno da reprodukuju video tamo, dok novije masine reprodukuju losije nego ranije kada je flash player bio podrzan. Za taj laptop bi bilo najbolje instalirati XP ili cak stariji sistem shodno primeni. Pretrazivaci Chromium 35 ili malo stariji podrzava, firefox 20 i nesto bese, sve novije ne moze. Facebook takodje zaboravite. Samo nesto staro i nezahtevno moze. Za 50 evra imate sirok izbor polovnih laptopova sa dual core procesorima i windows 7 koji mogu sve sto ste naveli da Vam je potrebno.
 

Makis

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
15.09.2016.
Poruka
7
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Imam ja dobar laptop Lenovo ,ako se pokvari, taj HP može biti neka zamena
 

peja81

Moderator
Učlanjen(a)
08.05.2009.
Poruka
9.668
Rezultat reagovanja
2.054
Moja konfiguracija
Laptop tih specifikacija u 2018. godini ne može biti zamena ni za kakav iole pristojan, suviše je retro. Mislim, taj procesor i 256MB memorije i VIA grafička ... Budimo realni.
 
Vrh