• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Jeftin/Polovan laptop

Jurda

Newcomer
Učlanjen(a)
04.03.2020.
Poruka
2
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
krntija
CPU & cooler:
..
Motherboard:
Intel neki celeron b815 1.60 ghz
RAM:
2 gb
Znaci ga ne tupim mnogo i ko ce ovo pa i cita , treba mi neka preporuka/pomoc/savet sta god , nasao sam jedan polovan na nekom znj sajtu ne znam ni da li je "legit" ali mi barem tako deluje i planiram to i da uzmem u pitanju je:

DELL Vostro 3300 13.3″ i5 M450 2.4GHz 4GB 320GB

cena je 150 eura , i ne zanima me kolko god bilo glupo opet radije to nego 400/500 da dam u nekoj radnji. Naglasili su da je baterija slaba iskreno briga me , kupicu novu bitno mi je da ispravan i sve radi kako treba . I malo sam istrazivao i vidim da on moze se i budzi mogu mu dodam jos 4 gige rama i cak ssd ubaciti sto cu odma i uradim. Kada se malo pogleda stvar izacice me sigurno oko 240 eura mozda i malo vise, bitna mi je samo brzina i da me ne zeza kao do sad ovaj moj stari laptop koji koristim vec 6 mozda i vise godina , znaci muka mi je .
Ako imate neki sajt ili nesto sto je sigurno za kupovinu i da je do kvaliteta mnogo bih mi znacilo .

znam da su laptopovi skupi nenormalno , ako oces dobar i da jos igras igrice ne gine ti hiljadu eura , ja te pare nemam i da imam sigurno ne bi uzo laptop nego PC kako treba . Zelim da igram neku igricu tipa lol , cs go mozda cak i wot . Ali da me ne zeza fps , naviko sam ja na ultra-low podesavanja , ali zelim barem malo da iskusim brzinu , svakako i ostale stvrai tipa gledanje filmova ili na jutubu u 1080p .. pff mindBlow . Ovde kada ocu sliku otvorim znaci treba 1-2 minuta da cekas , i kad udjes i izadjes iz chrome/menjas tab i slicno on se zamrzne onako na par sekundi joj poludim odma . Imam hvala bogu i telefon on je cak 100000 % puta bolji od ovo djubre sto imam od laptopa pa tu malo ubijam vreme kad ga imam .
 

vladarko

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
07.01.2018.
Poruka
13.757
Rezultat reagovanja
9.124
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Ago Ao 192 Kurier
CPU & cooler:
Intel i5-9600KF & Be quiet! Pure Rock 2 Black
Motherboard:
MSI Z390-A PRO
RAM:
Kingston 2 x 8 GB DDR4 3600 MHz
VGA & cooler:
Palit nVidia 3060 Ti 8 GB
Display:
27" AOC 27G2SPU/BK
HDD:
Crucial P1 1 TB
Sound:
Microlab MT280B, Sony WH-XB700
Case:
SilentiumPC Ventum VT2 TG + 3 x Bionix P120 PWM PST + 2 x Bionix P140 PWM PST
PSU:
Seasonic Core GM650
Mice & keyboard:
Redragon Imapct M908 & Cooler Master SK650
Internet:
mts 250/80
OS & Browser:
Windows 10 v22H2
:welcome:
 
Vrh