• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Iskustvo sa prodavnicom Hram

Coa32

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
20.04.2015.
Poruka
41
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Da li je neko imao iskustva sa kupovinom mobilnih telefona u prodavnici Hram na Vracaru u Beogradu?
 

Baja

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
22.09.2017.
Poruka
83
Rezultat reagovanja
9
Moja konfiguracija
Nisam, ali ako vec gledas u tom delu grada da kupis preporucujem ti telekoplus.com. prodaju telefone po vrlo povoljnim cenama. Cak mislim da iz madjarije uvoze i onda prodaju ovde.. Posto sam pre neki dan kupio s8 kod njih i sva dokumentacija je na madjarskom, pa po tome predpostavlj.
 

Coa32

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
20.04.2015.
Poruka
41
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Hvala na preporuci, upravo sam pogledao cenu telefona koji trazim i skuplji je 100€ nego u Hramu. Zato sam i pitao za iskustvo jer su cene ponekih telefona dosta manje nego u ostalim objektima.
 

nasteezy

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
21.09.2015.
Poruka
2.053
Rezultat reagovanja
739
Moja konfiguracija
Optical drives:
-
Mice & keyboard:
HyperX Alloy FPS, A4 Tech Bloody T70
Internet:
SBB EON 250/25 @ ASUS RT-N12 D1
Other:
Headset: Logitech G230/JBL T110, Phone: Xiaomi MI10T Pro
Ako dobijas 2 godine garancije onda bi trebalo da je sve u redu.
 

Coa32

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
20.04.2015.
Poruka
41
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Da, 2 godine garancije. :)
 

Baja

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
22.09.2017.
Poruka
83
Rezultat reagovanja
9
Moja konfiguracija
Mada garancija vise nema nikakve veze s vezom, Odavno je to izgubilo svaki smisao. Al svakako uzmi, posto su jako jeftini.
 

Coa32

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
20.04.2015.
Poruka
41
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Hvala svima na misljenju! :)
 

maki0090

Newcomer
Učlanjen(a)
15.05.2019.
Poruka
1
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Imam pozitivno iskiustvo i pohvale za prodavnicu. Kupila sam u Hramu u Mutapovoj samsung J5 2016 godine nikad se nije pokvario, bio je dve godine u garanciji i nije mi nikad trebala garancija. Perfektno je radio. Odličan telefon. Preporučila sam prodavnicu rođacima kupili su skoro dva telefona u toj radnji i zadovoljni su i cenom i telefonima. Meni je telefon ispao i pukao mu ekran sad trebam da kupim novi. Ali i pored toga što mi je ispao sam se ovako nikad nije kvario stvarno odličan i cena je bila mnogo niža tada nego u drugim radnjama ja sam platila tad koliko se sećam negde oko 22000. A u drugim radnjama je bio oko 30000 ako ne i više te godine.
 
Vrh