• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

iPon garancija

Blueface

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
15.07.2019.
Poruka
20
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Jel ima neko iskustva sa njima? Kada sam kupovao graficku karticu rekli su mi da ima garanciju od 3 godine, ali sada kada sam procitao na njihovom sajtu pise da ne garantuju da sve komponente funkcionisu i da pod garancijom spada samo njihovo servisiranje. Pitam jer ima vec 4 meseca od kad sam kupio kompjuter koji vredi blizu 2000 evra i koji samo trune i gubi cenu dok me oni za***avaju. Vec sam slao njima na reklamaciju i nakon 2 meseca, vratili su mi istu pokidanu graficku karticu. Sada sam im opet poslao, ali je covek od koga sam kupio rekao da se posvadjao sa gazdom, tako da ih je pitao da mi vrate pare za graficku karticu, ali oni na to naravno jos nisu odgovorili.
 

superaconi

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
07.05.2019.
Poruka
51
Rezultat reagovanja
10
Moja konfiguracija
Ako nije tajna preno koga si kupio?

Sent from my Samsung Galaxy S10+ using Tapatalk
 

synchromatik

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
19.01.2016.
Poruka
54
Rezultat reagovanja
21
Moja konfiguracija
Imao sam par puta problem sa komponentama iz ipona. Dva puta tastatura Corsair k65 (fail switchevi posle 2 meseca) i jednom grafika (Nvidia, crkla pri prvom paljenju, falicna memorija).
Sva tri puta sam cekao 2 meseca na odgovor. Koliko sam skontao - madjari imaju 60 dana roka da odgovore na reklamacije i gledaju da to iskoriste maksimalno. Grafiku su zamenili istom, ne novom - ali funkcionalnom. Tastaturu su prvi put popravili, drugi put zamenili novom.

Zavisi dosta od prodavca od kojeg si uzeo. Ako je on spreman da iscima, i ako ima dobru saradnju sa prodavcem iz madjarske, veca je mogucnost da ce ti to srediti brze.

Nadam se da ti mashina ne sluzi za zaradjivanje para, i da si review za prodavca sacuvao do garancije posto je to jedino sto mozes da uradis u ovom trenutku - da ostavis negativnu kritiku prodavcu (ako si uzeo preko KP)
 
Vrh