• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Hyperglide za BenQ Zowie ZA13

Ad0b3

Newcomer
Učlanjen(a)
03.07.2021.
Poruka
2
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Pozdrav forumašima,

Naslov govori sve o ovoj novootvorenoj temi.
Ovako... Da objasnim situaciju koji imam već nekoliko dana problema sa klizačima za miš. Kad sam kupovao miš BenQ Zowie ZA13, u pakovanju sam dobio jedan par rezervnih klizača za taj miš i dobio sam uz miš koji je već imao na sebi ugrađen.
Šta se desilo? Uspeo sam da kroz 2. ili 3. godine da raz***em oba para koji je imao na njemu i ovaj kao rezervni.
Kakvu pomoć mi treba od vas? Pre svega, ja već danima tražim po google-u gde ima da se kupi u Srbiji ti klizači za taj miš. Išao sam na kupujemprodajem, ali ljudi ili imaju ali za ZA11 i ZA12 model-e, ili nemaju uopšte u prodaji.
Ja ne želim da kupujem preko aliexpress-a jer ne želim da gubim vreme čekajući ceo moj život da bi stigao iz Kine (pitanje da li bi mi stigao do mog doma). Takođe sam gledao i po nemačkim firmima, ali opet se čeka po nekoliko dana pošto je to za Evropu slanja paketa (od prilike od 7 do 14 radnog dana).
Eh, sad... Da li neko poznaje da prodaje te klizače za miš? Ili još bolje, da li neko od vas prodaje te klizače za miš?

Hvala unapred. Srdačan pozdrav!
 

Ad0b3

Newcomer
Učlanjen(a)
03.07.2021.
Poruka
2
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Ima li odgovora? Ja se izvinjavam za double post.
 
Vrh