• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Htc 816 problem sa ekranom

Pavlony

PCAXE Member
Učlanjen(a)
22.09.2013.
Poruka
277
Rezultat reagovanja
25
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD FX-6300@4GHz&Raijintek Aidos
Motherboard:
MSI 970A-G43
RAM:
2x4GB Sillicon Power 1600 MHz
VGA & cooler:
MSI GTX 660 Twin Frozr III
Display:
BenQ GW2255
HDD:
Toshiba 500 & Intel 545s 256
Case:
Raidmax Super Viper Black
PSU:
Chieftec GPE-500S
Mice & keyboard:
CM Suppressor & Genius
Internet:
ADSL 10/1
OS & Browser:
W10 & Brave
https://www.youtube.com/watch?v=vNKm41TMw8Q
Ovo je pocelo da se desava kada je serviser otvarao telefon i utvrdio da modul kamere ne radi. Ekran se upali jedino ako stisnem sredinu telefonu,to je otpozadi onaj kabl pored flat kabla. Ja sam to otvarao,dobro sam zakacio flat kabl. Ali ne znam kako da pricvrstim ovaj kabl jer je on na nekom sundjeru. Ekran se iskljuci ako malo jace pritisnete prstom na desni gornji ugao , pre je tako reagovao kod gornjeg zvucnika,sada ovde. Ponekad reaguje i kada stisnem donji deo ekrana.
Dajte dijagnozu za ovaj kvar,ne zamlacuje mi se sa servisima u ovom "mom gradu" ,jer nemaju pojma serviseri.
 

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.944
Rezultat reagovanja
140
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6
Prelepi ga termo trakom, tj, pričvrsti ga sa njom na konektor, da se ne odvaja... To je ona providno-žuta traka, kontam da se lako moze nabaviti u slobodnoj prodaji jedino sto tebi treba malo a moras da kupis puno :)


Sent from mighty voodoo magic
 
Vrh