• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

GLASS DESK MOD

Tony_The_Savage

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
17.08.2016.
Poruka
6
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Pozdrav,
Krecem da radim na pc desku :)
Da li neko ima iskustva...
 

neSSa

Modding Guru
Učlanjen(a)
15.08.2010.
Poruka
3.985
Rezultat reagovanja
2.367
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i7 5820k + EKWB
Motherboard:
MSI X99 Mpower
RAM:
16gb HyperX Predator 2666Mhz
VGA & cooler:
SLI - Asus GTX 770 dc2 + EKWB
Display:
Dell 27" IPS
HDD:
Transcend SSD 370s 256Gb RAID0
Case:
"MasterX5" project
PSU:
Cooler Master V1000
Optical drives:
ASUS external
Mice & keyboard:
A4Tech - mouse and keyboard
Internet:
Cable
Other:
PROJEKTI: https://www.facebook.com/sspcmodding
Dobro dosao, srecan rad, iskustva ovde ima mnogo, kreni sa radom pa pitaj kada zapne, inace tu je jos jedan slican projekat u izradi pa vidi sta i kako radi covek...
 

Tony_The_Savage

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
17.08.2016.
Poruka
6
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Dobro dosao, srecan rad, iskustva ovde ima mnogo, kreni sa radom pa pitaj kada zapne, inace tu je jos jedan slican projekat u izradi pa vidi sta i kako radi covek...

Problem odma imam,a to je da nemam sta da stavim unutra ali ima vremena dok se radovi zavrse.

Inace, razmisljao sam da napravim nesto kao Project KAPROS,na tu foru jer mi je malo trulo da ceo ram bude od stakla.
 

neSSa

Modding Guru
Učlanjen(a)
15.08.2010.
Poruka
3.985
Rezultat reagovanja
2.367
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i7 5820k + EKWB
Motherboard:
MSI X99 Mpower
RAM:
16gb HyperX Predator 2666Mhz
VGA & cooler:
SLI - Asus GTX 770 dc2 + EKWB
Display:
Dell 27" IPS
HDD:
Transcend SSD 370s 256Gb RAID0
Case:
"MasterX5" project
PSU:
Cooler Master V1000
Optical drives:
ASUS external
Mice & keyboard:
A4Tech - mouse and keyboard
Internet:
Cable
Other:
PROJEKTI: https://www.facebook.com/sspcmodding
Problem odma imam,a to je da nemam sta da stavim unutra ali ima vremena dok se radovi zavrse.

Inace, razmisljao sam da napravim nesto kao Project KAPROS,na tu foru jer mi je malo trulo da ceo ram bude od stakla.
To unutra se lako resava, zaradis ili ustedis novac, kupis ono za sta imas dovoljno novca a ispunjava tvoja ocekivanja i ugradis u to sto si napravio, sada navali i izbaci neku fotku ili render sta i kako planiras ;)
 

srmarkovic

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
16.06.2016.
Poruka
38
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Asus n56jr
Ma to je lako odabrati. Pazariš komponente srednje klase ono što je mainstream npr. i7-6950x, Asus rog strix 99 (tu moraš da pogledaš više modela u zavisnosti od boje koju odabereš mada ima na netu više primera kako ofarbati komponente), ako nisi gejmer kupiš jednu osrednju kartu ne treba ti sli, kupiš npr. Titan X Pascal, a ako se igraš onda dve.

Lepo je da bar sa jedne strane bude providan!
 
Poslednja izmena:

Tony_The_Savage

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
17.08.2016.
Poruka
6
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
http://imgur.com/nROIh1n
Ovo je slika mog stola(ignorisite narandzasti deo slike)Planirao sam da samo na sto dodam kvadar i napravim ram sa pleksijem dodam led svetla i komponente(snaci cu se do kraja moda).Sutra ili Prekosutra krecem sa radom ako budem imao vremena...P.S dimenzije stola su Duzina:180cm Sirina:75cm
 
Poslednja izmena:

neSSa

Modding Guru
Učlanjen(a)
15.08.2010.
Poruka
3.985
Rezultat reagovanja
2.367
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i7 5820k + EKWB
Motherboard:
MSI X99 Mpower
RAM:
16gb HyperX Predator 2666Mhz
VGA & cooler:
SLI - Asus GTX 770 dc2 + EKWB
Display:
Dell 27" IPS
HDD:
Transcend SSD 370s 256Gb RAID0
Case:
"MasterX5" project
PSU:
Cooler Master V1000
Optical drives:
ASUS external
Mice & keyboard:
A4Tech - mouse and keyboard
Internet:
Cable
Other:
PROJEKTI: https://www.facebook.com/sspcmodding
Za otvaranje nove teme a ni prethodnu nisi zavrsio nije bilo potrebe, osobito jer je ista tematika, mogao si pitati admine da promene naziv i slicno. Pisao sam adminima uz molbu da ovaj post prebace u tvoju staru temu tj projekat.

Teme i worklog se otvaraju onda kada to isto imas da predstavis a ne sa svakim tvojim "postom" zato malo povedi racuna o urednosti ovog dela foruma, hvala.
 
Vrh