• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Ethernet problem windows 8

Dalibor

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
22.12.2014.
Poruka
8
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Lenovo G505s
CPU & cooler:
AMD A8-6410
RAM:
6GB
VGA & cooler:
R5 M230
Pozdrav svima. Pre neki dan sam uzeo laptop Lenovo g50-45 i imam jedan problem sa konekcijom. Na net se povezujem preko LAN i sve lepo radi ali mi pise da je limited, evo slike:
http://prntscr.com/6dupfm

Driveri najnoviji, skinuti sa Lenovo sajta, gledao sva moguca resenja za fix i ne pomaze, nikako da se skloni limited...

Takodje mi ne radi ni bluetooth, tacnije kada ga ukljucim, ne nalazi uredjaje, a nije ni vidljiv na drugim uredjajima(stiklirao sam opciju da bude vidljiv)...

Ako je neko imao slicni problem i resio ga je, neka pomogne :D
Sistem je windows 8.1...
WiFi radi bez problema...
 

Dukanyx

PCAXE Member
Učlanjen(a)
26.01.2014.
Poruka
397
Rezultat reagovanja
79
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Ryzen 7 3700X @ 4,4Ghz 1.4 V & NZXT Kraken X72
Motherboard:
ASRock X470 Taichi
RAM:
Corsair Dominator Platinum RGB 48GB - OC @ 3800Mhz
VGA & cooler:
MSI GeForce RTX 2080 Ti Gaming X Trio
Display:
LG 27GL850-B UltraGear 27 Zoll WQHD Gaming Monitor (1 ms, G-SYNC, 144 Hz)
HDD:
Samsung SSD 970 EVO Plus Series NVMe 1 TB V-NAND MLC - M.2, WD Elements™, 2 TB HDD, 2.5 Zoll, extern
Sound:
Logitech Z607 5.1, Sonos One - Smart Speaker, 2x50W Klipsch
Case:
PHANTEKS Enthoo Evolv X Midi-Tower, RGB, Tempered Glass, 4 x Noctua NF-A14 PWM chromax
PSU:
Seasonic FOCUS Plus Platinum 850W, MDPC-X Kabel-Sleeves
Mice & keyboard:
Corsair M65 RGB ELITE & Corsair K70 RGB MK.2 Low Profile Rapidfire Mechanical Gaming Keyboard
Internet:
1&1-50/10mb
OS & Browser:
Windows 10& Google Chrome
Other:
Sony KD55XE7077
Pozdrav svima. Pre neki dan sam uzeo laptop Lenovo g50-45 i imam jedan problem sa konekcijom. Na net se povezujem preko LAN i sve lepo radi ali mi pise da je limited, evo slike:
http://prntscr.com/6dupfm

Driveri najnoviji, skinuti sa Lenovo sajta, gledao sva moguca resenja za fix i ne pomaze, nikako da se skloni limited...

Takodje mi ne radi ni bluetooth, tacnije kada ga ukljucim, ne nalazi uredjaje, a nije ni vidljiv na drugim uredjajima(stiklirao sam opciju da bude vidljiv)...

Ako je neko imao slicni problem i resio ga je, neka pomogne :D
Sistem je windows 8.1...
WiFi radi bez problema...
Probaj neki drugi utp kabel,mozda je on otisao,sada si bez ip adrese i zato ti je limited network-ili ti apipa mode.
 
Vrh