• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Epson SureColor P800 - Preporuka - Iskustva

rebeccans88

Newcomer
Učlanjen(a)
25.12.2019.
Poruka
1
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Pozdrav,
Muz i ja razmisljamo da zapocnemo mali kucni biznis stampanja. Naime stampali bi digipakove (omote za CD), cestitke, pozivnice, nalepnice itd... Gledali smo dosta stampaca na internetu i stalno se vracamo na Epson SureColor P800 jer nam nekako odgovara za nase potrebe. U izboru stampaca igra uloga da moze da stampa na debljim papirima (300gms+) i da moze da stampa A3+. E sad, pre nego sto kupimo ovaj stampac, htela sam da pitam forum:
- Da li ima nekog ko ima iskustva sa ovim stampacem i ako moze da podeli to iskustvo, sigurno bi svaka misao pomogla.
- Da li neko zna da li ovaj stampac radi dobro sa zamenskim dopunjivim kertridzima? videla sam na internetu da ima da se kupe kertridzi koji za razliku od Epson originalni mogu da se dopunjuju i time se smanjuje trosak.
- Da li mozda neko ima da preporuci neki dugi stampac za koji smatra da je bolji?

Hvala unapred.
 
Vrh