• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

ENERMAX predstavlja nove ETS-T40F CPU kulere

PCAXE_news

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
28.07.2009.
Poruka
5.781
Rezultat reagovanja
395
Moja konfiguracija


Četiri godine nakon što su na tržište izašli CPU kuleri serije ETS-T40, ENERMAX predstavlja novu seriju ETS-T40F kulera, koji su naslednici prethodne popularne serije. „F“ u nazivu stoji za „Fit“ i naglašava glavnu karakteristiku novih kulera – dakle, da je telo hladnjaka usko (slim heat sink). Zahvaljujući dubini od svega 41mm, novi kuleri nude maksimalnu fleksibilnost za ugradnju u različite sisteme, jer sa svojim dimenzijama neće blokirati memorijske slotove, čak i ako na kuler instalirate drugi opcioni ventilator.

ENERMAX primenjuje provereno efikasne tehnologije za hlađenje, tačnije za usmeravanje vazduha kroz hladnjak, kao što su: Vacuum Effect Flow, Vortex Generator Flow i Heat Pipe Direct Touch tehnologije, zbog čega novi hladnjaci dostižu visoke performanse. Uprkos njihovim slim dimenzijama, ETS-T40F kuleri dostižu TDP od 200W, skoro kao i njihovi ETS-T40 prethodnici.


Opširnije...
 

ZiZ0

PCAXE Member
Učlanjen(a)
15.01.2013.
Poruka
647
Rezultat reagovanja
11
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel I5 4690K
Motherboard:
MSi Z97 Gaming 5
RAM:
Exceleram White 2x4GB + Kingston Fury 2x8GB
VGA & cooler:
Asus GTX 980 Strix
Display:
Dell U2312HM
HDD:
WD Caviar Black 1TB + SSD Samsung Evo 250
Sound:
Kingston HyperX Cloud 2
Case:
Fractal Design XL R2
PSU:
Cooler Master GX 750W 80+
Mice & keyboard:
Sharkoon Darkglider & E-BLUE K729
Na crni hladnjak, ETS-T40F-BK staviti T.B.Silence PWM, po izgledu ubitacna kombinacija sto se mene tice :D Za neki Batman mod dusu dalo :D
 
Vrh