• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Discord bot koji proverava cene i stanje grafickih kartica u domacim radnjama

A121

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
24.02.2021.
Poruka
80
Rezultat reagovanja
46
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i7-9700K & Liquid Freezer II 360 CPU
Motherboard:
Gigabyte Z390 M rev. 1.0
RAM:
Kingston 16GB 3200MHZ HyperX Fury RGB
VGA & cooler:
Zotac GeForce GTX 1660 Twin Fan
Display:
Lenovo L24q-30
HDD:
Kingston SA2000M8/500G
Case:
Cooler Master MasterBox MB511 Red Trim
PSU:
Cooler Master MPE-750
OS & Browser:
Windows 10
Kada je pocelo ovo sa majningom i nestasicama grafickih karticama video sam da su se pojavili discord serveri koji obavestavaju kada su graficke kartice na stanju, ali je to bilo samo u nekim drugim zemljama kao Sjedinjene drzave itd. Ja sam takav server napravio za neke domace radnje(winwin, emmi, gigatron) i samo dve graficke kartice gtx 1660 i rtx 2060.
Kako radi ovaj server? Postoji kanal svakih 20 minuta na njemu ce se svakih 20 minuta pojavljivati informacije o grafickim karticama na stanju i link, ali ce se pojavljivate i previsoke cene. Postoji kanal svakih 20 minuta normalne cene, da do 45000RSD za gtx 1660 i 65000 za rtx 2060. Na kanalu provera mozete da proverite bilo kada da li je neka graficka kartice dostupnna u nekoj radnji. U buducnosti cu dodati veci broj radnji i veci broj grafickih kartica. Nadam se da cu bar jednoj osobi pomoci da kupi graficku karticu za normalne pare.

Invite link: Join the Graficke na stanju? Discord Server!
 
Vrh