• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Da li je isplativo ulaganje u bitcoin?

Faribo

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
30.11.2020.
Poruka
5
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Osnovno pitanje je u stvari sa koliko novca ili investiranja se moze uci u ovaj posao i da li je to isplativo i sa kojim procentom rizika?
Mada nijedna investicija nije 100% sigurna, ni jedna ne garantuje zaradu. Ipak, ako želite da vaš novac radi za vas, morate preduzeti rizik da bi ostvarili profit.
Neka razmisljanja sam procitao i ovde ali nema crno belih odgovora. Ako ih neko ima ne bi bilo zgoreg da ih procitamo, tj. povecamo verovatnocu dobitka a smanjimo procenat rizika. Mada, sve vise to deluje kao neko kockanje sa velikim sumama.
 

peja81

Moderator
Učlanjen(a)
08.05.2009.
Poruka
9.668
Rezultat reagovanja
2.040
Moja konfiguracija
Pa nema crno belih odgovora nigde.
 

outlaw

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
380
Rezultat reagovanja
372
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Markova kanta
CPU & cooler:
AMD® Ryzen™ 5 3600 / AMD® Wraith Prism RGB
Motherboard:
MSI B450 Tomahawk MAX
RAM:
2x8GB 3200MHz HyperX® FURY Black RGB
VGA & cooler:
Sapphire Nitro+ RX580 4GB GDDR5
Display:
24" Samsung SyncMaster BW2443 1920x1200 5ms 60Hz
HDD:
[SSD] ADATA XPG SX8200 Pro 512GB NVMe M.2 / [HDD] WD Blue 3TB
Sound:
Realtek® ALC892 Codec 7.1-Channel High Definition Audio
Case:
MS Industrial Titan 2 Pro RGB circus
PSU:
Cooler Master MWE White 500W
Optical drives:
¯\_(ツ)_/¯
Mice & keyboard:
Logitech® K740 Illuminated Keyboard / Logitech® G502 Hero
Internet:
Nemam internet
OS & Browser:
Windows® 10 20H2 Ultimate Buvljak Edition 64bit / Google Chrome 88.0.4324.182 (Official Build)
Other:
Samsung Galaxy S20+ / Samsung Galaxy Watch 42mm / GoPro HERO5 Black
Uloži onoliko koliko si spreman da izgubiš. Ulaži samo svoj novac, dakle ništa pozajmice, krediti, itd. Napravi plan za izlaz i drži se plana. Ne gledaj pre ili posle da li je cena otišla gore ili dole, dno za kupovinu i vrh za prodaju ne možeš nikad da pogodiš.
 

Luka Aleksić

PCAXE Member
Učlanjen(a)
31.08.2017.
Poruka
157
Rezultat reagovanja
40
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Luka
CPU & cooler:
AMD Ryzen 5 3600 + box cooler
Motherboard:
Asus B550m-a
RAM:
Kingston Fury 16gb 3200mhz
VGA & cooler:
Amd Radeon RX 560 2gb redragon
HDD:
Patriot Burst 120gb & Seagate Barracuda 500gb
Praktično, odvoji neku sumu novca i oprosti se od nje, dakle ne računaj na te pare. Ako možeš da izdvojiš 300e i da normalno živiš, izdvoj toliko. Gotovo sam siguran da će se održati, jer sve više poznatih imena ubacuje velike količine novca u kripto.
 

Faribo

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
30.11.2020.
Poruka
5
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Praktično, odvoji neku sumu novca i oprosti se od nje, dakle ne računaj na te pare. Ako možeš da izdvojiš 300e i da normalno živiš, izdvoj toliko. Gotovo sam siguran da će se održati, jer sve više poznatih imena ubacuje velike količine novca u kripto.
Da to je lepo rečeno. Previše je neizvesnosti inače bi svi koji imaju dva dinara ulagali u neku nazovi siguricu. Sigurice nema. Mada, oni koji ulažu i prate ovu valutu tvrde drugačije. Jedan zanimljiv info tekst na temu BTC ovde
 
Vrh