• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

CS GO,CS 1.6 OSTALE IGRE [POMOC MOLIM VAS]

LanMi

Newcomer
Učlanjen(a)
02.02.2016.
Poruka
2
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
RAM:
8GB DD3
Sound:
Plantronics gamecom 388
Mice & keyboard:
A4TECH A90 BLAZING BLOODY AND A4TECH 4LIGHT STRIKE BLOODY KEYBOARD
Internet:
Google Chrome
Imam mts modem i ruter u stanu prvi put sam dosao u stan i poneo ceo moj kompjuter kuciste monitor itd kupio sam jedan onaj kabal i samo njega prikacio u modem u modemu imam opcije da prikacim lan 1 lan 2 itd ja sam prvo prikacio u lan 2 i nisam imao interneta posle nekog vremena se setim i prikacim u lan 1 i imam internet e sad kad hocu da igram cs 1.6 pise mi failed to contact game host i nece online igra nikako isti problem sa cs go na bilo server da probam da udjem nece tamo gore pise confirming mec i nista izbaci me i pise mi failed to connect to match.Prvo kad sam pokretao da li da dozvolim pristup internetu za cs 1.6 i cs go znate ono sto vas pita firewall kad pokrenete igrice i ja sam sve dozvolio isao sam allow acces pokusavao sam i da gasim firewall ali nista ne pomaze.Molim vas hocu da igram bar jednu od ovih igara i raspitivao sam se ali mi niko ne moze pomoci antivirus sam probao i da mi je ukljucen i iskljucen ne pomaze isto i sa firewallom al slucajno sam bio iskljucio firewall neko vreme i posle ukljucio i sve je proradilo igrao sam pola sata i posle kad sam zatvorio igricu opet nista nije radilo.Molim vas pomozite mi da resim ovaj problem.Izvinite na romanu :sekira::(:(
 

StojkovicS

Banned
Učlanjen(a)
05.02.2013.
Poruka
2.314
Rezultat reagovanja
76
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel I5 2400 3.1ghz Box
Motherboard:
Gigabyte H61M-DS2 rev 3.0
RAM:
Kingston HyperX 8 gb DDR3
VGA & cooler:
Asus R9 270X DirectCU II TOP
Display:
Asus Led Gaming Monitor VP228TE
HDD:
Kingston A400 + Fujitsu 230gb
Sound:
Steelseries 7h Usb Pro 7.1 Surround
Case:
Spire
PSU:
LC Power LC600H-12 v 2.31
Mice & keyboard:
Steelseries Kana & Steelseries Apex 350 RGB
Internet:
12/2 ADSL ORION Telekom
OS & Browser:
Windows 10 Pro 64-bit & Google Chrome
Lanmi ,stavi negde zarez ,ubih se da procitam.Jes da ne kapiram skoro pa nista ,al ajd..
Znaci preselio si se ? Koliko sam ukapirao?
Resenje: Zovi mts,korisnicki servis.
 

LanMi

Newcomer
Učlanjen(a)
02.02.2016.
Poruka
2
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
RAM:
8GB DD3
Sound:
Plantronics gamecom 388
Mice & keyboard:
A4TECH A90 BLAZING BLOODY AND A4TECH 4LIGHT STRIKE BLOODY KEYBOARD
Internet:
Google Chrome
Sve sam onako na brzinu pisao.Problem sa cs go sam popravio u launch opcije sam ukucao neki port.A sa cs 1.6 je i dalje isti probavao sam da ga reinstall i sve al nista ne pomaze.Pise failed to contact game host i ne mogu na nijedan srw da udjem. :sekira: :(
 

Milos1998

Newcomer
Učlanjen(a)
16.03.2016.
Poruka
4
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Пробај да реинсталираш рачунар и инсталирај најновије драјвере, надам се да ћеш успети да решиш проблем.
 
Vrh