• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Cooler Master Storm Suppressor

DmasteRNo1

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
19.12.2010.
Poruka
2.174
Rezultat reagovanja
584
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Ryzen 5 5600 & Noctua NH-P12S chroMax.white
Motherboard:
ASUS TUF Gaming B550-Plus
RAM:
Corsair Vengeance RGB Pro SL 2×8GB DDR4 3600
VGA & cooler:
Gigabyte Aorus RX 6800XT Master Type C 16G
Display:
BenQ Mobiuz EX2710R
HDD:
ADATA SX8200 Pro 512GB + Be quiet! MC1 Pro, ADATA SX8200 Pro 2TB
Sound:
Terratec AUREON XFIRE8.0 HD, Microlab FC570BT, AVerMedia GH335 White
Case:
NZXT H7 Flow White + 2×Noctua NF-P14S Redux + 2×Arctic P14 PWM PST A-RGB
PSU:
Corsair RM750x (2021)
Optical drives:
Transcend TS8XDVDS-K
Mice & keyboard:
Razer DeathAdder V2 Pro & Royal Kludge RK-H81 (Sky Cyan Switch)
Internet:
Kablovski 120/15
OS & Browser:
Windows 11 & Opera
Other:
Microsoft Xbox X/S Wireless Controller - Robot White, HP LaserJet Pro M130A, Moto Edge 40
Pošto se Supresor konačno pojavio kod nas i pošto se radi o verziji sa YU rasporedom tastera, koji lično preferiram, zanima me vaše mišljenje da li ovu tastaturu vredi dati 6000?
Trenutno sam zadovoljan i sa Vejvom, ali u mraku mi baš nije najprijatnije, jer ne vidim tastere, a pošto je razmak između tastera na Vejvu malo veći, često promašim taster, pa mi je povratak na tastaturu sa pozadinskim osvetljenjem neminovan.
Takođe me zanima vaše mišljenje o A4Tech Bloody B120, jer mi je on rezerva, ukoliko ne kupim Supresora.
 

Fallen

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
30.08.2011.
Poruka
2.884
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Ako ti treba tastatura samo zbog osvetljenja i YU rasporeda, uzmi najjeftiniju. Nema potrebe da placas vise zato sto je neka tastatura gejmerska.
Ja za Suppressor nikada ne bih dao 6k, dodao bih malo vise i uzeo bih mehanicku, ali to sam ja, ne razmisljaju svi isto.
 

DmasteRNo1

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
19.12.2010.
Poruka
2.174
Rezultat reagovanja
584
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD Ryzen 5 5600 & Noctua NH-P12S chroMax.white
Motherboard:
ASUS TUF Gaming B550-Plus
RAM:
Corsair Vengeance RGB Pro SL 2×8GB DDR4 3600
VGA & cooler:
Gigabyte Aorus RX 6800XT Master Type C 16G
Display:
BenQ Mobiuz EX2710R
HDD:
ADATA SX8200 Pro 512GB + Be quiet! MC1 Pro, ADATA SX8200 Pro 2TB
Sound:
Terratec AUREON XFIRE8.0 HD, Microlab FC570BT, AVerMedia GH335 White
Case:
NZXT H7 Flow White + 2×Noctua NF-P14S Redux + 2×Arctic P14 PWM PST A-RGB
PSU:
Corsair RM750x (2021)
Optical drives:
Transcend TS8XDVDS-K
Mice & keyboard:
Razer DeathAdder V2 Pro & Royal Kludge RK-H81 (Sky Cyan Switch)
Internet:
Kablovski 120/15
OS & Browser:
Windows 11 & Opera
Other:
Microsoft Xbox X/S Wireless Controller - Robot White, HP LaserJet Pro M130A, Moto Edge 40
Ja bih da bude i gejmerska i da ima pozadinsko osvetljenje koje nije plavo i da ima YU raspored. ;) Znam, tražim previše.
Iskreno, i meni je 6000 mnogo, iako mi se Supresor sviđa. Zato i hoću da čujem mišljenja drugih da ne bacam pare za džabe.
Nego, je l' ima kogod ovog A4Teka?
 

Fallen

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
30.08.2011.
Poruka
2.884
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Prekjuce sam je video u radnji, otvorio kutiju i malo "pipkao" posto je uvijena u zastitnu foliju, nisam mogao da je koliko toliko isprobam.
Stampa slova deluje malo grublje, oseca se bas pod prstima, delovalo mi je onako na blic da je sasija tastature (bar tamo gde sam presao prstima) "gumirana". Tasteri su tihi i klikabilni i nemaju lufta u smislu da setaju levo desno pri kuckanju.
Za ostalo ne bih znao, jer nisam mogao da je vadim skroz iz kutije i uvijene folije.
Ima recenzija po netu pa procitaj malo, ovo sto sam ti napisao je eto, mali info iz prve ruke. :)
Za pomenuti A4Tech model nemam informacija, a koliko vidim nema ni nekih testova po netu.
 

C0mmodus

PCAXE Member
Učlanjen(a)
26.04.2015.
Poruka
220
Rezultat reagovanja
10
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
vvvbjelic
CPU & cooler:
i5 12400f
Motherboard:
Asus Prime B660M-A D4 CSM
RAM:
Corsair LPX 4x8gb 16cl 3200mhz
VGA & cooler:
evga RTX 3070 FTW3 Ultra
Display:
LG UltraGear 32GN650-B
HDD:
M.2 Samsung 980 500gb ,1TB WD Blue WD10EZEX
Sound:
integral
Case:
MSI Vampiric
PSU:
cm 700w
Optical drives:
0
Mice & keyboard:
Hyperx Alloy 10keylles, Razer DeathAdder V2
Internet:
supernova 150/10
OS & Browser:
Win10 Pro x64
Pošto se Supresor konačno pojavio kod nas i pošto se radi o verziji sa YU rasporedom tastera, koji lično preferiram, zanima me vaše mišljenje da li ovu tastaturu vredi dati 6000?
Trenutno sam zadovoljan i sa Vejvom, ali u mraku mi baš nije najprijatnije, jer ne vidim tastere, a pošto je razmak između tastera na Vejvu malo veći, često promašim taster, pa mi je povratak na tastaturu sa pozadinskim osvetljenjem neminovan.
Takođe me zanima vaše mišljenje o A4Tech Bloody B120, jer mi je on rezerva, ukoliko ne kupim Supresora.
Evo i ja lupam glavu koju izabrati od te dve .Za koju si se ti odlučio i kakvi su utisci? Hvala
 
Vrh