• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Best Buy kupovina.

infe88

PCAXE Member
Učlanjen(a)
08.08.2013.
Poruka
161
Rezultat reagovanja
10
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Infe's machine
CPU & cooler:
Intel i5 11600k + Noctua NH14S
Motherboard:
MSi Z590 PRO A
RAM:
2x8gb 3200 Kingston HyperX
VGA & cooler:
EVGA RTX 3060 XC 12GB
Display:
24" ASUS
HDD:
Intel SSD 240 GB+ 1 TB WD Green
Case:
Phanteks Enthnoo Pro
PSU:
Thermaltake 850W Gold.
Optical drives:
Nema.
Mice & keyboard:
Basic
Internet:
MTS 200/80.
Posto sam planirao prodati moju konfiguraciju(veci deo), i nabaviti novu graficku pokusao sam preko Best Buy sajta. Imam opciju ko bi pokupio, ali nece da prihvati nasu karticu koja je registrovana na Pay Pal-u(Visa Internet Only). Preko Amazona ili Newegg-a nije moguce jer skupo je za moj budzet. Trazim RTX 3060 inace. Imate li vi neki savet, ili da pokusam nesto drugo?Mozda preko tekuceg racuna? Hvala.
 

Fantom

PCAXE Member
Učlanjen(a)
17.03.2021.
Poruka
767
Rezultat reagovanja
711
Moja konfiguracija
Jedino da gledas kod nas da uzmes u radnji nesto na kredit. Pa da uradis ko sto sam ja uradio, dok se igram igram se a kada komp nista ne radi pustam ga da majnuje preko Nicehash i neka zaradjuje pare, ako nista drugo neka zaradi za ratu da sama sebe odplacuje i za struju i dobro je.

Ali kredit gledas preko Eurobanke ili neke druge ako imaju u ponudi da ne placas one visoke kamate, ovde bukvalno imas kolika je rata kartice plus banci svaki mesec 250 dinara za odrzavanje kartice i to ti je to.
 
Vrh