• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

ASUS otkrio RoG XG2 spoljašnji dock za grafičku kartu

PCAXE_news

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
28.07.2009.
Poruka
5.781
Rezultat reagovanja
395
Moja konfiguracija


Kompanija ASUS je nedavno otkrila da sprema eksterni dock za diskretne grafičke karte pod nazivom ROG XG2, koji bi se koristio u kombinaciji sa ASUS laptopovima da obezbedi značajno veće grafičke performanse od integrisasnih rešenja.

Ovaj poduhvat je omogućen „tehničkom dovitljivošću“ ASUS-ovih inženjera, ali i upotrebom dva USB 3.1 Type C porta. Ovi portovi će obezbediti adekvatan protok podataka, ali će omogućiti i punjenje laptopa dok je prikačen na dock.

Opširnije...
 

Mi-Los

Banned
Učlanjen(a)
23.02.2016.
Poruka
331
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
ASUS je za Computex 2016 spremio takve stvari da bogat covek ne bi znao sta pre da kupi.
Ali bukvalno. Da li nastavi sa nadogradjivanjem desktop sistema ili da skrene malo u najnoviji GX800 vodeno hladjeni laptop, ROG G31 Edition 10, ili neko ekstra kuciste koje su uradili sa In Win ROG Avalon ili ASUS PG284Q monitor ...
 
Vrh