• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Arma2: Day Z mod

mINUS

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.353
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II [email protected] + Prolimatech Megahalems
Motherboard:
Gigabyte GA-790XTA-UD4
RAM:
12GB DDR3 HyperX 1600
VGA & cooler:
MSI GTX660 Twin Frozr
Display:
Benq G2420HD 24"
HDD:
SSD 840EVO 250GB, 2x1TB Samsung
Sound:
Audigy 4 + Altec MX5021 + Sennheiser HD555@HD595
Case:
CM HAF932 + Zalman MFC1 Plus
PSU:
Chieftec APS-750C Modular
Optical drives:
Pioneer DVR-216D 20x DVD-RW
Mice & keyboard:
MS Sidewinder + Logitech ultraX
Internet:
30+ MGbit
OS & Browser:
Win 8.1 x64
Other:
Nexus 4
Day Z mod za Arma2 je multiplayer survival horror igra. Vrlo je realisticna, hardcore i surova, kao sto bi zombi apokalipsa i trebala da bude. Pocinje se bez oruzja, sa par osnovnih potrepstina, a onda je na vama da pribavite oruzje, hranu, vodu i ostalu opremu kako bi povecali svoje sanse za prezivljavanje, uz opasnost od zombija, a posebno drugih igraca, koji mogu biti prijateljski nastrojeni, a ne moraju Kada poginete, poginuli ste, krecete opet bez oruzja, spawnovani na negoj od gomile mogucih lokacija na ostvu velicine 225 km2. Podaci o vasem napretku se snimaju na centralizovani server, tako da je nebitno na koji se server ulogujete, krecete tamo gde ste prosli put stali. Serveri mogu biti manji ili veci, uglavnom primaju oko 50 igraca, a vidjao sam i po 100.
Da bi je igrali potrebno je da imate Arma2 Combined Operations (cine ga Arma2 + Arma2: Operation Arrowhead) koji se na summer sale-u na steamu moze uzeti za 20e, kao i Day Z mod koji se moze skinuti sa istoimenog sajta http://dayzmod.com/ Ne znam da li postoji krekovana varijanta, rekao bih ne...
Da ne duzim, igra je prilicno ono sto sam odavno prizeljkivao, par nas igra i svaki novi clan bande je dobrodosao . Evo bacite pogled na neke klipove.
Day Z : An Introduction


Day Z : Squad Kidnap and Execution


Day Z : The Art of the Kill (feat Etalyx & MLC St3alth)


izvor: hvala badass BGW :D :wave:
 
Vrh