• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

AltCoins

Snoop

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
30.01.2019.
Poruka
29
Rezultat reagovanja
5
Moja konfiguracija
Ne znam koliko ima miner-a na forumu ali ne bi bilo loše podeliti neka iskustva.
Ako neko testira kako ide kopanje nekog coin-a napiše da li je isplativo ili nije. Da drugi ne bi gubili vreme na isto.

Recimo ja sam juče testirao BitCoin Interest na novom ProgPow algoritmu i ne ide nikako : )
 

Snoop

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
30.01.2019.
Poruka
29
Rezultat reagovanja
5
Moja konfiguracija
Za one koji žele da kopaju AltCoine i da se nadaju da će to da vredi novi GMiner dodao je Cuckaroo29s algoritam.
Swap coin je sada na tom algoritmu. Testirao sam, radi. Da li će da vredi,...ne zna se. Trenutno samo za nVidie
 

Ice_Shadow

Newcomer
Učlanjen(a)
08.05.2019.
Poruka
3
Rezultat reagovanja
2
Moja konfiguracija
Pozdrav drugari

Sto se tice altcoina ja sam sada nasao coin GENX i nasao sam dobar pool za rudarenje u pitanju je equihash blok je 610 novcica al kad se sve odbije miner dobije oko 331 komada cijena mu nije neka sada i nema ih na fame berzama uglavnom ko ima nvidie 1080ti 5 kom imaju oko 204 sol/s i otprilike na ovom pool-u da se iskopati oko 8000 komada za 24h
pool sajt : pool.wlink-net.com
GENX sajt: genesisnetwork.io
PS kopao sam dosad ethereum al ovo mi se sada vise isplati posebno ako im samo malo cijena skoci definitivno se isplati

LP
 
Vrh