• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Aktuelne TV serije - SPOILERS INCLUDED!

Igoritza

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
290
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom 9850 BE + modded Intel stock cooler
Motherboard:
DFI LP UT 790FX-M2R
RAM:
2x2GB Kingston @1033Mhz
VGA & cooler:
Gainward 4850
Display:
LG L222WS
HDD:
Samsung 250Gb
Sound:
Bernstein audio module (uz plochu)
Case:
Blueberry Igoritza edition
PSU:
LC Power 550W
Optical drives:
Mrtvi Optiarc
Mice & keyboard:
Logitech UltraX Premium + Logitech RX1000
Internet:
SBB
OS & Browser:
Windows XP SP3
Other:
home made astal, mnogo gotivan
mala lista, a ovde slobodno napishite svoje omiljene, i komentare o istima -

AKCIJE AVANTURE


1. LOST - serija objasnila. ponekad i nema smisla shta se deshava u njoj, ali takav hype josh nikada nije vidjen na TV ekranima (ili monitorima od nas pijavica :P ) serija zakon.

sada u 5toj sezoni, svi se mozemo sloziti da je serija dobila urnebesan tok, ova fora sa time travel-om je neshto najludje shto sam do sada video. ujedno, i time travel pojedinachne osobe (faraday, desmond) kroz misli, zlo i naopako.

ne znam da li je neko provalio, evo mojeg mishljenja, ujedno i sigurno tachnog povodom razvoja situacije - Richard Alpert je Egipcanin, a ostrvo je poreklom sa egipta ;)

2. 24 - ova serija je bolja od svih ostalih avantura/akcija. 7ma sezona to upravo dokazuje, a ja lichno osecam veci thrill nego i kada sam gledao Prison Break prvu sezonu.

sama problematika Jack Bauer-a i njegovih izbora zarad veceg dobra je neshto sa chime se, u mnogo manjoj meri svako od nas suochava u svakodnevnici. a rezija serije je posebna pricha. ne znam da li me je jedan minut u ovoj 7moj sezoni smorio na sekund.

3. Prison Break - izgleda da se cela serija moze svesti na samo prvu sezonu. ne bih dalje komentarisao, pominjem je samo jer je drugi vole.

4. Dexter - ako imate jak zeludac, ovo ce vam biti medju tri najbolje akcije ikada. radi se o forenzicharu iz panduracije majamija, koji seche ljude koji su nepravedni, na svoju ruku. dexter u policiji nalazi svoje zrtve, koji izbegnu zakon, ali ne i deksterov noz ... zapleti su bruka, serija je radjena po knjizi.

5. Fringe - serija koja je krenula ove sezone, radili su je producenti LOST-a. neko je u svetu pocheo da izvodi eksperimente na ljudima, a sastavljen je tim od agentice, intelektualca, i caleta od intelektualca, koji je najveci um 70ih, a od tada do danas je bio u ludari :) glumi ga fenomenalni John Noble, koji je glumio Denethor-a u LOTR-u

6. Supernatural - serija koju mnogi kritikuju, uglavom ako je nisu gledali - Braca Sam i Dean su najzabavniji likovi u kompletu, koje je TV video. borci protiv demona, utvara duhova, djavola, a pritom, 4ta sezona krije mnogo mnogo veliku i gotivnu prichu ;) Dean je kralj izvala!

7. Dollhouse - serija koju radi FENOMENALNI Josh Weadon ( Autor Buffy, i Firefly-a) krenula je tek skoro na TV. radi se o skrivenoj Dollhouse, Kuca iz koje bogata klijentela naruchuje aktivne operativce, koji su u stvari brainwashed, pa se po potrebi misije u njih uchitava personality. FBI ima zastranelog agenta koji pokushava da otkrije dollhouse, a svi smatraju da je to samo mit. ekipa glumaca nevidjeno dobra.


DRAME/KOMEDIJE


1. House MD - trenutno najbolja serija, u pogledu kontinuiteta, dialoga, i rezije. Hugh Laurie je dokazao da mu nema konkurencije ni medju britanskim, kamoli americhkim glumcima, a sami zapleti i rezija su daleko bolji od svih aktuelnih serija.

2. Life - House u pandurskom obliku, uz antagonizam house-a i Charlie Crews-a. jedan depresivan, drugi veseo no mather what. jedna od mojih favorit serija, svaka preporuka!

3. Chuck - serija o liku koji je u svojoj glavi sakrio sve tajne svih americhkih obaveshtajnih inteligencija. sada ga chuvaju agentica iz CIA, i agent iz Homeland-a. serija vuche na fiktivnu komediju, vishe nego na akciju ili dramu. pure fun, treba gledati.

4. Reaper - sad je u drugoj sezoni. radi se o liku chiju su dushu na njegovom rodjenju cale i keva prodali djavolu .. sada on mora da skuplja pobegle dushe iz pakla , za djavola. urnebes smeshna serija, uz napomenu da djavola glumi Ray Wise, lik koji je glumio caleta lore palmer u tvin piksu.

5. Kings - tek 4 epizode izashlo, ali pazite sad, caps, i bold - MORATE OVO DA GLEDATE! serija se radi o fiktivnim nacijama u godinama slichnim nashim (priblizno pochetak 21 veka, kao da je istorija negde u medjuvremenu uzela drugachiji tok) i sukob dve nacije, Gath-a i Gilboa-e (nalik na rusija amerika, samo rat traje i dalje). vladar Gilboa-e je monarh, kralj. glumi ga bolesno dobar Ian McShane, a u toku rata, David (serija radjena loosely po biblijskom kralju davidu) postaje heroj kojeg nacija nije ochekivala ..

6. The Mentalist - isto ove godine krenula serija. radi se o liku koji saradjuje sa kalifornijskom policijom, a pomaze im jer je genije - zna da otkriva stvari kao sherlok holms, zna da hipnotishe, zna da otkriva karaktere ljudi .. recimo da je trenutno medju 5 top serija koje su aktivne i emituju se.

7. Legend of the Seeker - serija postavljena u fiktivni univerzum, nalik na epske bajke, kao LOTR naprimer, i radjena po knjizi terry goodkind-a - The Sword of truth. mladi Richard kapira da je njegova sudbina da uzme mach istine, i da se bori protiv terora koji je na celu zemlju kastovao darken rahl, manijak i bolesnik i izmedju ostalog, mocan charobnjak. gluma je vrh, efekti ko u 300, izbor likova haos dobar, a svaka epizoda prepuna landscape-a koji se retko vidja. glavna glumica ima dobre sesi, dakle, hotica opasna! :D

NAUCHNO FANTASTICHNE SERIJE

1. BSG - skoro zavrshena saga o borbenom brodu, koji je pobegao od totalne anihilacije 12 planeta u zavezu ... napali su ih roboti koje su sami sazdali (termintaor like story). Sajlonci sada jure preostalu flotu, koju predvodi galaktika, a Pukovnik/admiral Adama vodi flotu na 13-to pleme - zemlju! sve preporuke, uz napomenu da je kraj 3ce i pochetak 4te zezone prepun glupih filler-a, ali je kraj izvukao seriju.

2. Farscape - sve ideje u SF filmovima koje ste videli, u poslednjih 10 godina - ukradene su, direktno ili indirektno iz Farscape-a. ovo je najbolja SF serija (ne rachunajuci Stargate SG-1 i Atlantis, zbog svoje velichine, 314 epizoda) ikada.

nekome farscape izgleda i smeshno, jer su ga radili producenti mapet show-a, a glavni alien-i zaista izgledaju kao unapredjeni mapet-i. ali farscape je neshto shto nikad niste videli. serija ce, posle prvih 4 uzasno dosadnih epizoda - da vas osvoji maksimalno!!! mali broj ljudi je ovo gledao, ali ja ne poznajem ni jednu jedinu osobu koja je pogledala ovo, i da nije imala najbolju mogucu reakciju. znajte da je svaka epizoda remek delo, i da ni jedna ne lichi na ostale. imate osecaj kao da su se rezieri i scenaristi svakom novom epizodom igrali sa serijom, i uvek dobijali fenomenalan rezultat.

Harvey/Crichton odnos je urnebes! ko je gledao, razume me ;)

3. Stargate SG-1/Atlantis - epic. legendarna serija, koja je osvojila srca SVIH SF fanova, ujedno i najduze prikazivana seija ikada (ne rachunajuci 11 puta reinkarniranog Doctor Who-a) nema rechi za seriju, ako niste gledali, ODMA skidajte svih 300+ epizoda, ako jeste, dajte komentar :)

4. Eureka - simpatichna serijica o sherifu koji iznenada dobija posao u gradu, koji je zapravo pun najvecih umova svih vremena, nauchnici. akcenat na komediju. vredi skidati ;)

5. Firefly - Josh Weadon producent, serija koja je trabala da bude najbolje ikada snimljeno na televiziji, da je nisu retardirani ljudi iz uprave ukinuli posle 13 epizoda ... pazi sad - 13 epizoda, i serija je dan danas kult. snimljen je dvocasovni film kao closure serije, koji je ok, ali ostaje velika zal shto nije zavrsheno makar posle druge sezone, a ne na sredini prve kako je i bilo ... toliko su tih 13 epizoda dobre, da ih ja imam u HD formatu. vredi gledati svakako, a imate i film da vam upotpuni prichu. glumi blentava ali privlachna Summer Glau koju sad mozete videti u terminator-u.


------------------------

ima tu josh serija, ali kvalitet im ne dozvoljava da se pojave na mojoj listi, kao shto su Heroes, Terminator, Kyle XY (mada je poslednja sezona izvukla seriju na veci nivo), a tu su i bljutave (meni bljutave) americhke komedije koje vecina voli, ali ja ne mogu da ih svarim ni u ludilu - entourage, HIMYM, Scrubs ...



this week spoilers -

Dollhouse je bio fenomenalan, kao i sve epizode do sad. mnogo mi se svidja serija, a pricha o inside man-u koji pomaze ballardu je super

24 - zashto, o zashto mora Jack uvek da pati ? sad je i otrovan, uh kako ne volim tu depresivnu notu u seriji ...

LOST - Lafleur je najveci car ikada :D kako li ce da se sklope 2007 i 1978, zivo me zanima :)
 
Poslednja izmena:

Oki

PCAXE OC team
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
1.867
Rezultat reagovanja
4
Moja konfiguracija
Meni je LOST zaista do sada najbolja serija koju sam ikada gledao. Kompletni twisted mindfuck i neverovatno ali mislim da cje kraj serije biti - snap prstima i neko cje se probuditi.

No do kraja ima da chekamo barem josh godinu dana pa ko zhiv ko mrtav.

:)
 

CooLa

I didn't ask for this
Učlanjen(a)
02.03.2009.
Poruka
1.277
Rezultat reagovanja
55
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Mainframe
CPU & cooler:
AMD ThreadRipper 2920X
Motherboard:
Asus ROG Zenith Extreme
RAM:
8x8 Corsair Vengeance RGB PRO @ 3600MHz
VGA & cooler:
MSI RTX 2080Ti
Display:
3x Acer Predator 27"
HDD:
2x Samsung 970Pro 1TB + 2xSamsung 850Pro 2TB
Sound:
Integrale
Case:
Phanteks Evolv X
PSU:
Corsair HX1200i
Optical drives:
LOL
Mice & keyboard:
Razer Blackwidow Chroma + Razer Mamba TE
Internet:
Orion 1Gbit
OS & Browser:
Windows 10
Other:
Alienware R13 R3
Btw. Theme song za House MD je: Massive Attack - Teardrop!
 

stolex

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
422
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
INTEL Core 2 Duo E6550 2.33GHz 4MB
Motherboard:
ASUS P5K
RAM:
KINGSTON 4 x 1GB 800MHz DDR2
VGA & cooler:
ASUS Extreme N8600GT SILENT/HTDP/512MB DDR3
Display:
ASUS MW221U
HDD:
WD 250GB WD2500AAKS SATA II
Sound:
Asus Xonar DX / Altec ATP3 / Genius SF-HF 5.1 5000 & Sennheiser HD 201
Case:
CHIEFTEC BG-01B-B-SL 350W
Optical drives:
ASUS DRW-1814BLT
Mice & keyboard:
Logitech G11 / Razer Imperator + podloga QCK
Internet:
ADSL
OS & Browser:
Windows 7 Ultimate 64 bit
prison break sa njom sam se najvise zarazio, mada smorili su malo sad.
Ali obozavam na prvom da gledam selo gori a baba se ceslja i lud zbunjen normalan stvarmo vrh serije pogotovo ova druga porodica je luda maximalno.
 

cula

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
109
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
i7 860 @ Prolimatech Mega Shadow
Motherboard:
GA p55 UD4
RAM:
2x2GB Geil CL7 1600
VGA & cooler:
Power Color 4890 1GB DDR5 @ Stock
Display:
LG W2252TQ-PF
HDD:
WD80 WD250 Seagate250
Sound:
onboard @ neki bluberi krs
Case:
P180 @ P182
PSU:
Corsair HX850
Optical drives:
216D
Mice & keyboard:
G5 G15
Internet:
Cable
OS & Browser:
W7 Ultimate
Other:
Megane III 1.6 16v
Nisi spomenuo The Tudors :D ekstra je serija, treba da pocne 3. sezona i to bas danas :D
Prison break ne gledam od 3. sezone.
 

Kaurin

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
224
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
N/A
CPU & cooler:
Q6600
Motherboard:
Asus P5QL Pro (iP43)
RAM:
4GB DDR2 800mhz
VGA & cooler:
Nvidia Geforce 9600GT 1gb GDDR3 720/900/1800mhz + nabudzeni stock ventilator sa core i5 :)
HDD:
WD Caviar Blue: 1x160GB
PSU:
LC Power 480w
Optical drives:
Pioneer DVR 215D
OS & Browser:
Chromium & ArchLinux
Ja od komedija mogu da navedem samo Americki "The Office". Kazem "Americki" Zato sto je originalna verzija Britanska, koja nije zazivela. Serija je uradjena kao "mockumentary" (normalno scenirana serija, ali snimana tako da izgleda kao da je dokumentarac). Prati dogodovstine asocijalnih i/ili slabo socijalno prilagodjenih likova iz kancelarija firme "Dunder Mifflin" koja se bavi trgovinom papira (o boze kako glupo zvuci kad ovako napises). Ako volite realisticno-neprijatne dijaloge i taj realisticki pristup komediji, toplo preporucujem :))

The Office crew:


Ovog glumca mozda poznajete :)


(neko mi reche da se prikazuje i kod nas na nekoj televiziji ali ne gledam TV tako da ne mogu da potvrdim)
 

stolex

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
422
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
INTEL Core 2 Duo E6550 2.33GHz 4MB
Motherboard:
ASUS P5K
RAM:
KINGSTON 4 x 1GB 800MHz DDR2
VGA & cooler:
ASUS Extreme N8600GT SILENT/HTDP/512MB DDR3
Display:
ASUS MW221U
HDD:
WD 250GB WD2500AAKS SATA II
Sound:
Asus Xonar DX / Altec ATP3 / Genius SF-HF 5.1 5000 & Sennheiser HD 201
Case:
CHIEFTEC BG-01B-B-SL 350W
Optical drives:
ASUS DRW-1814BLT
Mice & keyboard:
Logitech G11 / Razer Imperator + podloga QCK
Internet:
ADSL
OS & Browser:
Windows 7 Ultimate 64 bit
ja mislim sto se tice komedija da su tu mucke ne prevazidjene. :D
 

Kaurin

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
224
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
N/A
CPU & cooler:
Q6600
Motherboard:
Asus P5QL Pro (iP43)
RAM:
4GB DDR2 800mhz
VGA & cooler:
Nvidia Geforce 9600GT 1gb GDDR3 720/900/1800mhz + nabudzeni stock ventilator sa core i5 :)
HDD:
WD Caviar Blue: 1x160GB
PSU:
LC Power 480w
Optical drives:
Pioneer DVR 215D
OS & Browser:
Chromium & ArchLinux
Meni "otvorena vrata" ako govorimo o starim serijama, mucke su mi isto favorit

Ali tema je "aktuelne TV serije" :P
 

Razer

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
03.04.2009.
Poruka
7
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Igoritza - jako lijep osvrt na aktualne serije ;)

Evo ja sam postao lud sa serijama otkad sam na faksu (nemam TV :D), pa pratim od ovih koje ti nisi nabrojio - Californication (trenutno na pauzi pred 3. sezonu) - fenomenalna serija, glavni glumac je svima nam poznati Mulder iz Dosjea X, koji predstavlja propalog pisca koji je opsjednut seksom i ženama :D

Heroes - na početku izvrsna serija, puna napetosti i nepredvidivosti, no sad u trećoj je sve to splasnilo i preraslo u sapunicu nazalost.

True Blood (također na pauzi pred 2. sezonu) - nešto drukčija serija o vampirima i suživotu istih u društvu običnih ljudi. Dosta dobra po meni.

United States of Tara - totalno opičena serija, emitira se na Showtimeu (Californication), koji je poznat po svojim eksperimentima po pitanju izbora i ukusa. Tako da se ovdje radi o jednoj ženskoj koja ima 4 različite ličnosti, svaka luđa od druge :D

U vezi Losta kojeg naprosto obožavam, jedno pitanje. Sjećate se kako je nakon pada aviona John Lock (legenda :D) oživio i završio sa ostalim putnicima s aviona, i kako je s njim bila i Sun te Ben, dok su ovi ostali pali na drugi kraj otoka - očito u prošlost, 197x godinu.

E sad moje je pitanje ovo - Sun i Ben iz sadašnjosti su otišli tražiti ostale, i naišli na Jackovog oca koji im je rekao da su ostali u prošlosti, što se vidjelo sa slike, i onda dolazimo do sljedećeg...

U posljednjoj epizodi vidimo Richarda kako ulazi u jednu od postaja skupa sa mladim Benom, gdje napokon vidimo starog Bena i Lockea. Meni sad nije nikako jasno, kako je Locke dospio u prošlost iz 2008 ili koje već godine? Ili je se radi o nekoj postaji koja je "imuna" (?) na vremensko-prostorni kontinuum? Uglavnom sad sam totalno zbunjen i nemogu dočekati sljedeći epizodu :D

P.S. Dollhouse mi se također sviđa, bilo radi priče, bilo radi glumice :p

Na preporuku ovdje sam nabavio i Big Bang Theory koji će doći na red nakon Weedsa i možda My Name is Earla :D

Ovaj Office mi se čini kao dobra serija pogotovo radi ovog glumca :D
 
Poslednja izmena:

Igoritza

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
290
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom 9850 BE + modded Intel stock cooler
Motherboard:
DFI LP UT 790FX-M2R
RAM:
2x2GB Kingston @1033Mhz
VGA & cooler:
Gainward 4850
Display:
LG L222WS
HDD:
Samsung 250Gb
Sound:
Bernstein audio module (uz plochu)
Case:
Blueberry Igoritza edition
PSU:
LC Power 550W
Optical drives:
Mrtvi Optiarc
Mice & keyboard:
Logitech UltraX Premium + Logitech RX1000
Internet:
SBB
OS & Browser:
Windows XP SP3
Other:
home made astal, mnogo gotivan
hm ... Razer, mislim da si ti u stvari prevideo "next scene" u toku richarda i hrama, pa posle toga Ben-a i Locke-a.

Richard kad udje sa Ben-om malim u hram, tu se zavrshava scena iz 1978, i onda sledeci kadar shalta u 2007-u, prikazujuci shta rade Ben i Locke stariji. jete malo konfjuzing, ali zbog chinjenice da celu epizodu nisu prikazali 2007, i onda za kraj prikazuju njih dvojicu. klasichan teaser. :)
 

CooLa

I didn't ask for this
Učlanjen(a)
02.03.2009.
Poruka
1.277
Rezultat reagovanja
55
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Mainframe
CPU & cooler:
AMD ThreadRipper 2920X
Motherboard:
Asus ROG Zenith Extreme
RAM:
8x8 Corsair Vengeance RGB PRO @ 3600MHz
VGA & cooler:
MSI RTX 2080Ti
Display:
3x Acer Predator 27"
HDD:
2x Samsung 970Pro 1TB + 2xSamsung 850Pro 2TB
Sound:
Integrale
Case:
Phanteks Evolv X
PSU:
Corsair HX1200i
Optical drives:
LOL
Mice & keyboard:
Razer Blackwidow Chroma + Razer Mamba TE
Internet:
Orion 1Gbit
OS & Browser:
Windows 10
Other:
Alienware R13 R3
A da koristite spoilere :p... :wave:
 

Igoritza

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
290
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom 9850 BE + modded Intel stock cooler
Motherboard:
DFI LP UT 790FX-M2R
RAM:
2x2GB Kingston @1033Mhz
VGA & cooler:
Gainward 4850
Display:
LG L222WS
HDD:
Samsung 250Gb
Sound:
Bernstein audio module (uz plochu)
Case:
Blueberry Igoritza edition
PSU:
LC Power 550W
Optical drives:
Mrtvi Optiarc
Mice & keyboard:
Logitech UltraX Premium + Logitech RX1000
Internet:
SBB
OS & Browser:
Windows XP SP3
Other:
home made astal, mnogo gotivan
jok, pishe lepo gore - spoilers included ;)
 

Razer

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
03.04.2009.
Poruka
7
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Hm, može biti da sam možda malo pomiješao. No, gdje je nestao Richard i mali Ben ako su u sljedećoj sceni stari Ben i Locke u istoj toj postaji (ili hramu) u kojoj oni ulaze? Nemam problema sa praćenjem peripetija u seriji, no ova scena je malo konfuzna bila...iako vjerujem da će se u sljedećoj epizodi to razjasniti :)
 

Igoritza

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
290
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom 9850 BE + modded Intel stock cooler
Motherboard:
DFI LP UT 790FX-M2R
RAM:
2x2GB Kingston @1033Mhz
VGA & cooler:
Gainward 4850
Display:
LG L222WS
HDD:
Samsung 250Gb
Sound:
Bernstein audio module (uz plochu)
Case:
Blueberry Igoritza edition
PSU:
LC Power 550W
Optical drives:
Mrtvi Optiarc
Mice & keyboard:
Logitech UltraX Premium + Logitech RX1000
Internet:
SBB
OS & Browser:
Windows XP SP3
Other:
home made astal, mnogo gotivan
njih dvoje su i dalje u onoj stanici, na malom ostrvu, a ne u hramu :)
 

Razer

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
03.04.2009.
Poruka
7
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
You've got the point, zaboravio sam potpuno da oni nisu na istom otoku. My bad :)
 

mINUS

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.353
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II [email protected] + Prolimatech Megahalems
Motherboard:
Gigabyte GA-790XTA-UD4
RAM:
12GB DDR3 HyperX 1600
VGA & cooler:
MSI GTX660 Twin Frozr
Display:
Benq G2420HD 24"
HDD:
SSD 840EVO 250GB, 2x1TB Samsung
Sound:
Audigy 4 + Altec MX5021 + Sennheiser HD555@HD595
Case:
CM HAF932 + Zalman MFC1 Plus
PSU:
Chieftec APS-750C Modular
Optical drives:
Pioneer DVR-216D 20x DVD-RW
Mice & keyboard:
MS Sidewinder + Logitech ultraX
Internet:
30+ MGbit
OS & Browser:
Win 8.1 x64
Other:
Nexus 4
Gleda se sledece :
-Supernatural kao prva koja se skine cetvrtkom,
-Heroes - postali su dosadni ali gledam ih otpocetka pa kao nastavljam i dalje
-Smallville - supermen bla bla, otprilike isto kao i heroes, gledam od pocetka i ako nije nista spec...
-How I met your mother - tinejdzerska komedija, kao 2040ta je i lik prepricava svojoj deci kako je upoznao njihovu majku, i onda radnja krece 2007me, toplo preporucujem, epizode su po 20min
-Fraiser - imam svih 11 sezona, pa pustam svremena na vreme
-Lost - tata svih serija, mada je jako konfuzna i teska za pracenje, sto neko napisa iznad, pravi mind fuck, ne pokusavajte da je gledate ako niste krenuli ispocetka.
-Prison break, trenutno na pauzi
-Burn notice - akciona komedija, spijun koji je dobio otkaz, radnja se desava u majamiju, pokusava da otkrije ko ga je "spalio" iz spijunskog posla dok resava svakodnevne probleme...
-Californication - david duchovny glumi ***aca u kaliforniji bla bla, u pocetku mi je bila zanimljiva posle je smorila tako da sam batalio
-Dexter - takodje prve 2 sezone veoma zanimljive, lik ima potrebu za ubijanjem, i cale koji je murkan izvali sinovu crnu psiho potrebu za killovanjem i resi da unapred obuci sina kako da tu potrebu usmeri bar ka kriminalcima, tako da je ovo prica o serijskom ubici koji ubija bad boys-e, treca sezona smorila, batalio :D


To bi trebalo da je to.

Edit : e da, stranica na kojoj mozete da pratite sta se desava sa vasim najomiljenijim serijama i kada su sledece epizode...
http://epguides.com/menu/
 
Poslednja izmena od urednika:

Igoritza

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
290
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom 9850 BE + modded Intel stock cooler
Motherboard:
DFI LP UT 790FX-M2R
RAM:
2x2GB Kingston @1033Mhz
VGA & cooler:
Gainward 4850
Display:
LG L222WS
HDD:
Samsung 250Gb
Sound:
Bernstein audio module (uz plochu)
Case:
Blueberry Igoritza edition
PSU:
LC Power 550W
Optical drives:
Mrtvi Optiarc
Mice & keyboard:
Logitech UltraX Premium + Logitech RX1000
Internet:
SBB
OS & Browser:
Windows XP SP3
Other:
home made astal, mnogo gotivan
mINUS editovao sam ti post zbog jedne neprikladne rechi. jes' da je ovde totalni offtopic, ali nema psovanja :) nadam se da se slazesh samnom oko toga, ne bi li izazvali kod drugih naviku i lavinu istih, koji bi to chinili ugledom na dozvoljene primere, pa bi soba postala kochija. :)
 

mINUS

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2.353
Rezultat reagovanja
3
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom II [email protected] + Prolimatech Megahalems
Motherboard:
Gigabyte GA-790XTA-UD4
RAM:
12GB DDR3 HyperX 1600
VGA & cooler:
MSI GTX660 Twin Frozr
Display:
Benq G2420HD 24"
HDD:
SSD 840EVO 250GB, 2x1TB Samsung
Sound:
Audigy 4 + Altec MX5021 + Sennheiser HD555@HD595
Case:
CM HAF932 + Zalman MFC1 Plus
PSU:
Chieftec APS-750C Modular
Optical drives:
Pioneer DVR-216D 20x DVD-RW
Mice & keyboard:
MS Sidewinder + Logitech ultraX
Internet:
30+ MGbit
OS & Browser:
Win 8.1 x64
Other:
Nexus 4
iskreno da ti kazem, ne znam ni koja je rec bila :D ako si...
Edit : evo jos jedan odlican sajt za serije, ovde cete naci subtitle na engleskom najbrze za 90% aktuelnih serija
http://www.tvsubtitles.net/
 
Poslednja izmena:

micri

Betmen
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
3.518
Rezultat reagovanja
141
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Rupa bez dna
CPU & cooler:
INTEL Core i5-13600KF/NZXT X73
Motherboard:
Asus Z690G-Gaming Wifi
RAM:
G.SKILL 32GB Trident Z5 RGB DDR5 6000MHz CL40
VGA & cooler:
AsRock RX6900XT OC Formula
Display:
BenQ EX2780Q/Hisense 65u8gq
HDD:
Seagate Firecuda 520 1tb/Seagate Firecuda 520 1tb/WD 3TB RED/WD 2TB Black
Sound:
Samsung Q800c/Sennheiser GSP670/JBL Flip 5
Case:
LIAN LI PC-O11D Mini TG black
PSU:
CORSAIR SF Series SF750 Platinum 750W
Mice & keyboard:
Corsair K95 Platinum/Razer Naga 2014/Glorious Model D Wireless
Internet:
Optika 400/80
OS & Browser:
W10
Other:
Apple iPhone 13 Pro Max 128GB/iPhone XS Max 64gb/Logitech F710/Sony Playstation 5 Disc
Moja lista :)
#1 Lost
#2 Supernatural
#3 Criminal Minds
#4 Dexter
#5 Las Vegas
#6 CSI,Miami,NY,Las Vegas
#7 The 4400
#8 Everybody Hates Chris
#9 Heroes
#10 Prison Break
itd. itd. :) :wave:
 

SuperStarr

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
1.342
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
AMD DA-C2 @ 3,66Ghz (1.4V) under Alpenföhn Broken
Motherboard:
DFI LANParty JR 790GX-M2RS @ 1,8Ghz
RAM:
4x 2Gb "Crne Dragane" @ 866Mhz CL5 1.95V
VGA & cooler:
PCS 6770 1Gb feat. Scythe Musashi + PAPST 12cm @ 5V
Display:
ASUS VW222U
HDD:
1x Maxtor, 3x WD, 1x Hitachi
Sound:
SB0460 feat. Creative Fatal1ty Gaming Headset
Case:
kinez čisto da zašrafim ploču da se ne krivi...
PSU:
ZM850-HP
Optical drives:
LiteOn always & forever :P
Mice & keyboard:
GA GM-M6800 & Microsoft Multimedia 1.0A
Internet:
Telekom ADSL 1Mbps
OS & Browser:
xDark W7 x64 SP1 /// Google Chrome
Other:
2x Doggy Dog ?
Moja lista
#1 ALF (nije aktuelna)
#2 Star Trek: Enterprise (nije aktuelna)
#3 The Shield
#4 3rd Rock from the Sun (nije aktuelna)
#5 Everybody loves Raymond
#5 Las Vegas
itd. itd.
 

CooLa

I didn't ask for this
Učlanjen(a)
02.03.2009.
Poruka
1.277
Rezultat reagovanja
55
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Mainframe
CPU & cooler:
AMD ThreadRipper 2920X
Motherboard:
Asus ROG Zenith Extreme
RAM:
8x8 Corsair Vengeance RGB PRO @ 3600MHz
VGA & cooler:
MSI RTX 2080Ti
Display:
3x Acer Predator 27"
HDD:
2x Samsung 970Pro 1TB + 2xSamsung 850Pro 2TB
Sound:
Integrale
Case:
Phanteks Evolv X
PSU:
Corsair HX1200i
Optical drives:
LOL
Mice & keyboard:
Razer Blackwidow Chroma + Razer Mamba TE
Internet:
Orion 1Gbit
OS & Browser:
Windows 10
Other:
Alienware R13 R3
1. Lost
2. Smallville
3. House
4. South Park...
5. Prison Break

Bash tim redom :p
 

Igoritza

PCAXE Member
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
290
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Phenom 9850 BE + modded Intel stock cooler
Motherboard:
DFI LP UT 790FX-M2R
RAM:
2x2GB Kingston @1033Mhz
VGA & cooler:
Gainward 4850
Display:
LG L222WS
HDD:
Samsung 250Gb
Sound:
Bernstein audio module (uz plochu)
Case:
Blueberry Igoritza edition
PSU:
LC Power 550W
Optical drives:
Mrtvi Optiarc
Mice & keyboard:
Logitech UltraX Premium + Logitech RX1000
Internet:
SBB
OS & Browser:
Windows XP SP3
Other:
home made astal, mnogo gotivan
Odgledah novi Fringe, serija sabija! matori walter ponovo pun fazona ...

danas LOST, woooooohooooooo!
 

nikolas

Newcomer
Učlanjen(a)
01.04.2009.
Poruka
2
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Cooler Master
Motherboard:
ASUS
RAM:
3 GB DDR2 800
VGA & cooler:
integrisana Intel
Display:
42" LCD + 22" LCD
HDD:
2 TB WD ekst. Firewire rack
Sound:
integrisan AD
Case:
Low profile Chembro
PSU:
375 W Delta
Optical drives:
Pioneer DVD-RW
Mice & keyboard:
Microsoft Natural Wireless 6000
Internet:
2 Mbps
OS & Browser:
Windows 7
Naložih se i počeh da skidam Dollhouse i Fringe.
Čitao sam recaps na Foxovom sajtu o Fringeu i dobro je skroz.

Hvala mami i tati :)
 

mashina

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
57
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Witza_sTe*
CPU & cooler:
Intel i5 2500k @3.3GHz & stock cooler
Motherboard:
ASUS MAXIMUS V GENE
RAM:
DDR3 4x4GB 1600MHz Kingston HyperX CL9
VGA & cooler:
Gigabyte 6850 OC
Display:
Asus 22"
HDD:
1TB WD Green
Sound:
INTEX X 5900 THUMP SUF 5.1 + Logitech G35
PSU:
Be quiet! 550w silent power
Optical drives:
Razer Imperator
Mice & keyboard:
Logitech G11
Internet:
Telekom 10mb
OS & Browser:
windows 7 64x
Other:
2x COOLER MASTER 12''
Pratim "Prison Break" ali su smorili sa ovom pauzom :S
Zarazio sam se serijom "Kyle XY" ali su prekinuli snimanje :(
 

serpent

PCAXE Member
Učlanjen(a)
05.04.2009.
Poruka
334
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel i7 920
Motherboard:
Gigabyte GA-EX58-UD3R
RAM:
2x2GB Patriot Viper DDR3 1600MHz CL7
VGA & cooler:
Club 3D Ati 4850 512MB + Accelerro S1 R2
Display:
Samsung T220
HDD:
1TB Seagate baracuda
Sound:
OnBoard
Case:
Chieftec BIIIG
PSU:
TT 850W
Optical drives:
Pioneer
Mice & keyboard:
Logi MX518 + Logi krsh KB
Internet:
SBB
OS & Browser:
W7
Ja gledam sledece (veliki je broj jer stvarno mnogo volim da gledam "TV")

1. Prison Break
2. Heroes
3. Smallville
4. Californication
5. True blood
6. Bones
7. Trust me (prilicno nova serija, odlicna)
8. Las vegas
9. The shield
10. Bionic Woman
11. Eureka
12. Fringe
13. Gossip Girl
14. Desperate Housewives

(redosled nije po meni omiljenima vec kako sam se setio)
 
Vrh