• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

1Password - Da li je vaša lozinka bezbedna?

PCAXE_news

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
28.07.2009.
Poruka
5.781
Rezultat reagovanja
395
Moja konfiguracija


Ako ste zabrinuti oko toga da li je vaša lozinka zloupotrebljena tokom provale podataka ili "curenja" na svetsku mrežu, tim iza aplikacije 1Password-a veruje da može da vam pomogne u tom slučaju.

Iako je ovo još uvek u fazi testiranja, kompanija iza 1Password servisa AgileBits tvrdi da će u budućim verzijama programa ova funkcija biti implementirana.

Opširnije...
 

DarkSide

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
05.01.2016.
Poruka
1.235
Rezultat reagovanja
192
Moja konfiguracija
bila je dobra aplikacija da i njih nije pojela pohlepa pa su izgubili puno korisnika.
imao sam kupljenu lifetime licencu i ubrzo nakon toga su uveli only subscription plan na novoj windows verziji dok je na meku po defaultu forsiran vault na njihovom naogu i mesecne pretplate.
ovo je jedina aplikacija za koju sam trazo i dobio refund.
za sada sam srecan uz Enpass koji je free i multiplatform. jedino se za mobilne platforme placa jednokratno $9.99 da bi mogao da cuva preko 20 lozinki.
 
Vrh