Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE
DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!
End nau samting komplitli difrent :)
Imam veliku terasu u stanu i hteo bih da je prekrijem.
Terasa je oblika cetvrtine kruga, precnika 2,5m.
Dvoumim se za kupovinu tende ili za montazu nadstresnice (nepopularna rec :)).
Tende na KP najvece koje se prodaju su sirine 250cm, sto mi odgovara, ali...
@peja81 krme te nabolo, imam problem sa ovim threadom.
Iako sam stiklirao da pratim, nema ove teme u Pracenim.
A nema ni u spisku kad se ide na Nove poruke.
Pokusao sam da otpratim i zapratim, opet isto.
Ti kad/ako mi odgovoris, necu videti dok rucno ne nadjem temu :D
Koje je best buy kuciste za nekih 40-tak evra.
Moze i polovno sa KP. Da ima ono ok protok vazduha, napred 2-3 ventilatora, pozadi bar jedan.
RGB i bocna stranica providna je plus, nije obaveza.
MS Fighter V305 ?
Ali izgleda vise nema na nasem trzistu MS Industrial kucista...
Ovo je ocajno...
Graficki gledano, Call Of Duty 1 i 2 i danas mogu da se igraju, kao i Return to Castle Wolfenstein, a to su igre iz slicnog perioda.
edit:
Ja sad vidim da ovo nisam ni igrao onomad, igrao sam drugi deo Allied Assault.