• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Prosta video montaža - budžet neograničen

sstrucnjak

Newcomer
Učlanjen(a)
16.11.2022.
Poruka
2
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Pozdrav,
potreban mi je računar na kojem bih radio prostu video montažu, tj snimao bi uglavnom moniitor i šta radim na njemu to bi bilo otprilike 1 do 2 klipa nedeljno pa mi preterana brzina renderinga nije prioritet, igrice ne igram, rgb i estetika mi nisu bitni, vodio računa o svakom potrošenom dinaru ne bi da kupim neki deo koji mi u suštini ni ne treba, voleo bih da kompjuter bude stabilan, da može da se koristi nekoliko godina i da bude što tiši u radu.
Pokušao sam da se samo edukujem na temu sklapanja računara, ali shvatio sam da je suviše kompleksno za mene, pa ako je neko u mogućnosti bio bih zahvalan za svaki savet i preporuku.
Hvala sekiraši
 

Tron

PCAXE Member
Učlanjen(a)
06.12.2020.
Poruka
646
Rezultat reagovanja
671
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Ryzen 5 7600X / Be Quiet PURE ROCK 2 Black
Motherboard:
Gigabyte b650m ds3h
RAM:
KINGSTON Fury Beast 32GB DDR5 5200 MHz
VGA & cooler:
Inno3d rtx 3060 ti
Display:
ASUS TUF Gaming VG249Q – 23.8 inch Full HD 144Hz i Asus VA24EHE 23.8″ Full HD 75Hz IPS
HDD:
1tb adata ssd, hdd 2tb
Case:
MS Armor V500
PSU:
COOLER MASTER Napajanje MasterWatt 750
Internet:
4G 70mbs
OS & Browser:
Chrome
Koji je budžet?
Koje programe bi koristio?
 

sstrucnjak

Newcomer
Učlanjen(a)
16.11.2022.
Poruka
2
Rezultat reagovanja
0
Moja konfiguracija
Budžet je neograničen, a što se tiče programa nemam nikakva iskustva predpostavljam da ću početi od adobe premier pro.
 
Vrh