• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Android - aplikacije, igre...

wanderer1479

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
30.03.2017.
Poruka
33
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Nova aplikacija je došla na market i pomoću nje ćete moći da se šalite sa prijateljima i prevarite ih da pomisle da je vaš pametan telefon udarila munja. Njeno ime je Neverovatan Električni Ekran i potpuno je besplatna! Kada koristite ovu fantastičnu aplikaciju imaćete utisak kao da elektricitet prolazi kroz vaš uređaj, i sigurno ćete se smejati kada shvatite koliko je dobra!


Ako vam se sviđa ovo sto ste čuli, kliknite na ovaj link i nabavite aplikaciju danas: Erstaunlichen elektrischen Bildschirm – Android-Apps auf Google Play


U aplikaciji Neverovatan Električni Ekran možete da:

- Podesite boju munje

- Uključite i isključite zvuk i vibraciju

- Odaberete debljinu munje
 

Prilozi

Poslednja izmena:

wanderer1479

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
30.03.2017.
Poruka
33
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Da li ste ikada želeli da potpuno promenite izgled vašeg telefona? Ponekad nam dosade pozadine i teme koje koristimo dugo, i skoro nikada ne obraćamo pažnju na tastaturu na kojoj kucamo! Ako šaljete dosta poruka i ne možete da zamislite život bez društvenih mreža, onda biste trebali da nabavite kul tastaturu zbog koje će to iskustvo biti još bolje! Pripremili smo aplikaciju Mehurići Tastature za vas koja će vas očarati kada vidite svetle boje, i sigurno će izmamiti osmeh na vašem licu.


Ova neverovatna aplikacija je potpuno besplatna i možete je nabaviti ovde: Bubbles-Tastaturen – Android-Apps auf Google Play
 

Prilozi

wanderer1479

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
30.03.2017.
Poruka
33
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Ćao! Pripremili smo još jednu igru ove vrste za vas. Njeno ime je Avantura Sa Letećom Vešticom i vrlo brzo ćete postati zavisni od nje. Ova neverovatna igra nije laka za igranje, izazvaće vas, i poželećete da ispunite sve zadatke koje traži od vas. Vaš cilj je da ostanete u životu što duže možete, i da izbegnete prepreke koje vam se pojavljuju na putu.


Karakteristike:

- Mnogo korisnih moći za ubrzanje i zaštitu

- Nije teška za igranje, zbog čega je pogodna i za decu i za odrasle

- Lepa muzika u pozadini koju možete da uključite ili isključite

-

Igra Avantura Sa Letećom Vešticom vas čeka na ovom linku: Fliegende Hexenabenteuer – Android-Apps auf Google Play
 

Prilozi

wanderer1479

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
30.03.2017.
Poruka
33
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Ako je jagoda vaše omiljeno voće, sigurno će vam se svideti neverovatna igrica Seckanje Jagoda! Pokušajte da isečete što vise voćki i koncentrišite se da ne pipnete ananase, jer će vam to smanjiti poene. Postoji više moda za igranje, tako da možete testirati sve njih i zabaviti se sa ovom odličnom igrom!


Igra Seckanje Jagoda je besplatna i dostupna je ovde:

Erdbeerhacke – Android-Apps auf Google Play
 

Prilozi

wanderer1479

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
30.03.2017.
Poruka
33
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Ako želite da uskladite vaš telefon sa vremenom, onda biste trebali da skinete našu novu aplikaciju Tastature Žuta Jesen. Drugačija je od onoga što ste navikli da viđate, i daće vašem telefonu i tabletu potpuno nov izgled. Sa njom možete da menjate izgled vaše tastature svaki dan ako želite, i možete da iskažete kreativnost i napravite puno različitih dizajna.



O aplikaciji:

  • Jednostavan i lagan proces instalacije i podešavanja

  • Divne tastature koje su već podešene

  • Fotografije koje oduzimaju dah, a koje se mogu koristiti kao pozadina

  • Mogućnost da koristite sliku iz galerije za pozadinu, ili da odmah uslikate novu

  • Mnogo oblika dugmića vam je na raspolaganju

Instalirajte besplatnu aplikaciju Tastature Žuta Jesen ovde: Gelbe Herbsttastaturen – Android-Apps auf Google Play

 

Prilozi

bleyach

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
07.10.2012.
Poruka
2.023
Rezultat reagovanja
5
Moja konfiguracija
Instalirao sam danas mx player skinuo filmove i koce kad ih pustim..usporeni su...zna li neko kako da resim problem?
 

wanderer1479

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
30.03.2017.
Poruka
33
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Zdravo gospodo! Svaki od vas je bar jednom poželeo da ima savršeno telo puno mišića, i zapitao se kako bi izgledao sa pločicama. Pa, sada to možete lako da proverite zahvaljujući najnovijoj aplikaciji Bodibilding Fotomontaža, tako da pogledajte šta nudi i postanite najzgodniji momak!



Aplikacija Bodibilding Fotomontaža je dostupna za skidanje ovde: Bodybuilding-Foto-Montage – Android-Apps auf Google Play

 

Fearl3ss

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
13.08.2015.
Poruka
2.365
Rezultat reagovanja
97
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i3-6320 3.9ghz
Motherboard:
Gigabyte H110M-S2H
RAM:
Crucial 8gb DDR4 2133mhz
VGA & cooler:
Intel HD530 |SONY PS4 for gaming
Display:
LG 29UM58P UltraWide / 21:9 / 2560x1080 / IPS / 75hz
HDD:
KingstonV300 120Gb|WD Green 300gb
Sound:
Superlux HD681 EVO / Integrusa
Case:
Cooler Master Elite 430
PSU:
LC5550 80+bronze V2.2 sa 18A i 20A
Optical drives:
Ko jos u 2017
Mice & keyboard:
Jetion DMS063 Gaming 800/2400dpi|A4 TECH KD-126
OS & Browser:
Windows 10 Pro 64bit | Opera
Banujte vise ovog lika..

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 

Rhaegal

PCAXE Member
Učlanjen(a)
14.07.2016.
Poruka
176
Rezultat reagovanja
17
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Asus TUF A15
CPU & cooler:
Ryzen 7 4800H
RAM:
16 GB
VGA & cooler:
GTX 1650ti
Display:
1920x1080 144Hz
HDD:
512 GB SSD
Mice & keyboard:
MSI Clutch GM41

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.944
Rezultat reagovanja
140
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6
A sto bi bio banovan? Jel krši neka pravila?


Sent from mighty voodoo magic ;)
 

Fearl3ss

PCAXE Addicted
Učlanjen(a)
13.08.2015.
Poruka
2.365
Rezultat reagovanja
97
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
Intel Core i3-6320 3.9ghz
Motherboard:
Gigabyte H110M-S2H
RAM:
Crucial 8gb DDR4 2133mhz
VGA & cooler:
Intel HD530 |SONY PS4 for gaming
Display:
LG 29UM58P UltraWide / 21:9 / 2560x1080 / IPS / 75hz
HDD:
KingstonV300 120Gb|WD Green 300gb
Sound:
Superlux HD681 EVO / Integrusa
Case:
Cooler Master Elite 430
PSU:
LC5550 80+bronze V2.2 sa 18A i 20A
Optical drives:
Ko jos u 2017
Mice & keyboard:
Jetion DMS063 Gaming 800/2400dpi|A4 TECH KD-126
OS & Browser:
Windows 10 Pro 64bit | Opera
A sto bi bio banovan? Jel krši neka pravila?


Sent from mighty voodoo magic ;)
Zato sto je tema da ljudi napisu ko sta koristi od aplikacija,preporuče neku dobru igricu,pomognu ako nekom treba neka aplikacija..a ne da se samo reklamira i da spamuje neki glupim aplikacijama i igricama koje vise deluju kao virus i pritom umesto normalno da napise sta nudi i kakva je samo priča u superlativima i bajkama..

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 

Zuco OW

PCAXE Member
Učlanjen(a)
05.02.2016.
Poruka
489
Rezultat reagovanja
14
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Drvenko
CPU & cooler:
AMD phenom II X4 B50
Motherboard:
BIOSTAR TA785G3 HD
RAM:
Silicon Power 4gb 1600mhz
VGA & cooler:
Sapphire Radeon HD 6570
Display:
19 MEDION
HDD:
Hitaci 500gb SATA 2
PSU:
500W
Optical drives:
None
Mice & keyboard:
Mis X7 740K tastatura Kb-G265
Internet:
SBB
OS & Browser:
Win 7 64
Other:
Dosta vise :D
Voodoo jel ti bildujes ? Pa ti ne smeta?

Sent from my MotoG3 using Tapatalk
 

voodoons

Moderator
Učlanjen(a)
06.04.2009.
Poruka
7.944
Rezultat reagovanja
140
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
voodoons’s MacBook Pro
CPU & cooler:
Intel Core i5
Motherboard:
MacBookPro12,1
RAM:
8 GB
VGA & cooler:
Intel Iris Graphics 6100
Display:
Retina LCD 13"
HDD:
APPLE SSD SM0128G
Sound:
Apple Inc
Mice & keyboard:
Lenovo BT Laser Mouse
Internet:
SBB 70/4 Mb/s
OS & Browser:
OS X 10.11.6
Other:
Iphone 6
Zato sto je tema da ljudi napisu ko sta koristi od aplikacija,preporuče neku dobru igricu,pomognu ako nekom treba neka aplikacija..a ne da se samo reklamira i da spamuje neki glupim aplikacijama i igricama koje vise deluju kao virus i pritom umesto normalno da napise sta nudi i kakva je samo priča u superlativima i bajkama..

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
Moje pitanje je bilo da li krši neka pravila foruma?

Voodoo jel ti bildujes ? Pa ti ne smeta?

Sent from my MotoG3 using Tapatalk
Ne, samo bilderima ne smeta?


Sent from mighty voodoo magic ;)
 

Zuco OW

PCAXE Member
Učlanjen(a)
05.02.2016.
Poruka
489
Rezultat reagovanja
14
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
Drvenko
CPU & cooler:
AMD phenom II X4 B50
Motherboard:
BIOSTAR TA785G3 HD
RAM:
Silicon Power 4gb 1600mhz
VGA & cooler:
Sapphire Radeon HD 6570
Display:
19 MEDION
HDD:
Hitaci 500gb SATA 2
PSU:
500W
Optical drives:
None
Mice & keyboard:
Mis X7 740K tastatura Kb-G265
Internet:
SBB
OS & Browser:
Win 7 64
Other:
Dosta vise :D
Slabo Sam na forumu vise na poslu meni ne smeta nego sam hteo da vidim koliko si fleksibilan Kada je sala u pitanju


Sent from my MotoG3 using Tapatalk
 

wanderer1479

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
30.03.2017.
Poruka
33
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Ako volite noć veštica i kosplej, onda biste trebali da pogledate ovo! Aplikacija Fotomontaža Noć Veštica nudi puno kostima koje možete da probate i njena svrha je da vas zabavi i nasmeje. Možete je koristiti da se šalite sa prijateljima, editujete sopstvene slike, ili da zabavite najmlađe, i neće vam trebati prethodno iskustvo u editovanju da biste mogli da koristite ovu kul aplikaciju.



Fotomontaža Noć Veštica je besplatna i možete je naći ovde: halloween Fotomontage – Android-Apps auf Google Play
 

Prilozi

wanderer1479

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
30.03.2017.
Poruka
33
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Euforija oko Noći veštica se širi svetom, pa smo u tom duhu pripremili još jednu aplikaciju inspirisanu jezivim bićima, tamom i ukletim kućama. Horor Melodije nude puno zvukova koje možete da koristite za različite svrhe, i zahvaljujući njima ćete imati najbolji i najjeziviji uređaj ikada!

Aplikacija vas čeka ovde: Horror Klingeltöne – Android-Apps auf Google Play

 

wanderer1479

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
30.03.2017.
Poruka
33
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Ako želite da obezbedite telefon i tražite aplikaciju koja će pored toga i da ulepša vaš uređaj, onda morate da pogledate Vodopadi – Zaključavanje Ekrana Rajsferšlusom. Očaravajuće slike vodopada će vam oduzeti dah i osetićete mir i spokoj svaki put kada otključate telefon ili tablet. Ova aplikacija vam dozvoljava da promenite izgled rajsferšlusa, i možete da prilagodite izgled ekrana za zaključavanje svom ukusu.



Nabavite je besplatno i uživajte: Wasserfall Zipper Lock Screen – Android-Apps auf Google Play
 

Prilozi

wanderer1479

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
30.03.2017.
Poruka
33
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Aplikacija Jesenji Stikeri će vam pomoći da date fotografijama potpuno novi izgled, tako da ako volite ovo prohladno doba i uživate u tome da gazite hrskavo lišće, onda je ona pravi izbor za vas! Zahvaljujući njoj vaše slike će biti tako dobre i izdvajaćete se od drugih, i takođe ćete se puno zabaviti uz uređivanje fotografija. Puno stikera iz 5 kategorija vas čeka, tako da iskažite vašu kreativnost i počnite da dekorišete slike što pre. :)



Kliknite na ovaj link i skinite aplikaciju danas: Herbstaufkleber – Android-Apps auf Google Play

 

Prilozi

wanderer1479

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
30.03.2017.
Poruka
33
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Izgubite se u lepoti magičnog zalaska sunca sa aplikacijom Zalazak Sunca – Ramovi za Slike. Ovi prelepi ramovi će biti savršen ukras za vaše fotografije, i moći ćete takođe da dodate foto efekte i učinite ih još boljim. Postoji čak i opcija da uklonite nesavršenosti sa vašeg lica i napravite ga da bude besprekorno. Sve slike koje ukrasite će biti sačuvane u galeriji unutar aplikacije, i možete da ih podelite sa vašim prijateljima i porodicom.



Kliknite na ovaj link i nabavite aplikaciju Zalazak Sunca – Ramovi za Slike besplatno: Sonnenuntergang Bilderrahmen – Android-Apps auf Google Play
 

Prilozi

wanderer1479

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
30.03.2017.
Poruka
33
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Aplikacija Foto Montaža – Božić vam daje priliku da napravite raznorazne praznične slike, i zabaviće vas, i sigurno staviti osmeh na vaše lice. Puno ramova su vam na raspolaganju, a kao i uvek, možete ulepšati vaše lice i ukloniti nesavršenosti sa njega. Ova divna aplikacija je pogodna za ljude svih godina, i moći ćete da je koristite sa vašom porodicom, prijateljima, i kolegama. Probajte je i uživajte!

Kako koristiti aplikaciju:

  • Slikajte sliku, ili selektujte jednu iz vaše galerije

  • Odaberite ram koji želite da koristite

  • Editujte sliku, promenite joj veličinu, i uklopite je
Link za preuzimanje aplikacije: Weihnachtsfotomontage – Android-Apps auf Google Play
 

Prilozi

stolex

PCAXE Member
Učlanjen(a)
02.04.2009.
Poruka
422
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
CPU & cooler:
INTEL Core 2 Duo E6550 2.33GHz 4MB
Motherboard:
ASUS P5K
RAM:
KINGSTON 4 x 1GB 800MHz DDR2
VGA & cooler:
ASUS Extreme N8600GT SILENT/HTDP/512MB DDR3
Display:
ASUS MW221U
HDD:
WD 250GB WD2500AAKS SATA II
Sound:
Asus Xonar DX / Altec ATP3 / Genius SF-HF 5.1 5000 & Sennheiser HD 201
Case:
CHIEFTEC BG-01B-B-SL 350W
Optical drives:
ASUS DRW-1814BLT
Mice & keyboard:
Logitech G11 / Razer Imperator + podloga QCK
Internet:
ADSL
OS & Browser:
Windows 7 Ultimate 64 bit
Da li mozda nekom kresuje youtube aplikacija? Od poslednjeg update bilo koji snimak da pustim ton i slika nisu sinhronizovani, ton ide brze od slike. Pokusao sam da obrisem aplikaciju vratim na staru verziju od telefona sto sam dobio kad sam ga uzeo i opet ista prica, takodje sam uradio i clear data i cache. U pitanju je telefon Moto Z2 Play poslednja verzija Androida 7.1 1. Radila je normalno i ne znam sta se odjednom izbagovala, a bas je iritantno za gledanje tako.
 

wanderer1479

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
30.03.2017.
Poruka
33
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
To je bag zbog update-a. Kada shvate gresku, bice novi update, i popravice se. :)
 

wanderer1479

PCAXE Apprentice
Učlanjen(a)
30.03.2017.
Poruka
33
Rezultat reagovanja
1
Moja konfiguracija
Tina je stigla, i spremna je da se igra sa Vama!

Da li ste spremni da se brinete o preslatkoj bebi koja će porasti u prelepu mačku? Brinite se o Tini, stignite 3. nivo da bi porasla, i onda napredujte u igri slušajući potrebe ove divne mačke. Uskoro, moći ćete da pričate sa Tinom i da je čujete kako ponavlja vaše reči, i nećete moći da prestanete da igrate ovu zaraznu igricu. Igrajući igru Tina – Mačka Koja Govori, imaćete utisak da ste usvojili pravog ljubimca, i ona će postati vaš najbolji prijatelj bez koga nećete moći da provedete ni jedan dan.


Ova stvarno neverovatna igra je potpuno besplatna, i dostupna je ovde: sprechende Katze tina – Android-Apps auf Google Play
 

Prilozi

Vrh