• Apgrejdovali smo forum na XenForo 2.1.1, ukoliko imate predloga vezanih za izgled ili funkcionalnost foruma, ili ukoliko naletite na neki problem, javite nam OVDE

    DEFINISALI SMO PRAVILA FORUMA. Pročitajte ih, pojaviće se automatski kada krenete da čitate nešto!

Mašina za sušenje veša

Avijon

PCAXE Member
Učlanjen(a)
08.10.2010.
Poruka
99
Rezultat reagovanja
4
Moja konfiguracija
Ima li neko, koja su iskustva, prednosti/mane? Šta gledati prilikom kupovine, koji su modeli dobri? Vidim da su im cene od 300 pa preko 1000, u čemu je razlika? Zapravo, vredi li to tj. isplati li se imati je?
 

Žika11

PCAXE Member
Učlanjen(a)
03.10.2016.
Poruka
123
Rezultat reagovanja
10
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
NZXT ,Asus K53J i3 Ati 5470 & Toshiba A200 C2D T5250
CPU & cooler:
Intel i5 3550
Motherboard:
ASRock B75 Pro 3
RAM:
8GB DDR3
HDD:
gomila
Samo sa toplotnom pumpom. Ona je daleko nežnija prema vešu u odnosu na ostale i kod nje se veš ne oseća na paljevinu već prijatno miriše na omekšivač ili prašak. U njoj možeš da sušiš stvari koje ne bi smele da se suše u sušari. Stvari se ne skupljaju tako da nije potrebno kupovati veću garderobu kao kod drugih. Veš je mekši tj nije grub kao kad se suši na žici (ja sam žicu izbacio). Uvek su senzorske tako da dužinu sušenja prilagođavaju vešu tj količini vlage u bubnju.
Razvijaju manju toplotu tako da neće puno zagrevati prostoriju ili kao ventilaciona da uzima vazduh iz prostorije.
Kondenzaciona je , tako da ne treba da se pravi osdvod u zidu već se voda skuplja u posudu.
Prednost što su sa toplotnom pumpom A ili A+ i što su stvari spremne za nošenje posle 1-2 h.
Mana veća cena.
 

Avijon

PCAXE Member
Učlanjen(a)
08.10.2010.
Poruka
99
Rezultat reagovanja
4
Moja konfiguracija
Fala lepo, fala puno :*
Ima li veze koji je model? Jer generalno ne mirišem gorenje, za Bosch svi kažu da je precenjen, po Srbiji vidim da je Beko dosta nahvaljena...
 

Žika11

PCAXE Member
Učlanjen(a)
03.10.2016.
Poruka
123
Rezultat reagovanja
10
Moja konfiguracija
PC / Laptop Name:
NZXT ,Asus K53J i3 Ati 5470 & Toshiba A200 C2D T5250
CPU & cooler:
Intel i5 3550
Motherboard:
ASRock B75 Pro 3
RAM:
8GB DDR3
HDD:
gomila
Upravo Beko i imam DPU7360 X. DPU 7360 X Od 2014 je koristim i prezadovoljan. 16 programa od kojih koristim jedan.
Onda je plaćena 43000 na popustu , sada su nešto skuplje mada koliko vidim izašao je novi model Beko DPY7405.
Iskreno išao bi na Whirlpool AZA 799 ili HSCX 70311.

 
Vrh