Nove statusne poruke

1. banne021
    banne021 Mare1389
    Imam MSI b350 tomahawk Garancija do 2020 mart. Nekorisćena. 115 evra ako ti odgovara.
  2. banne021
    banne021 SAMP89
    Imam Msi B350 tomahawk. Garancija do 2020 mart. Nije korišćena. Ako te zanima. 115evra
  3. FurlixHD
    FurlixHD
    Kako da napisem post??
    1. Dragan.P
      Dragan.P
      zavisi koji problem imas, ali ako je tipa problem ne znas koji procesor da kupis imas dole sekciju pise hardver pa udjes u maticne ploce, procesor i ram memorije pa sa desne strane ces videti velikim plavim slovima pise POST NEW TRADE, pa u prvoj liniji napises naziv problema ili vec sta mislis da je bitno a dole opises malo detaljnije sta te zanima.
      12.01.2019 u 13:43
  4. Howl
    Howl
    Kako da postavim temu ?
    1. FurlixHD se ovo sviđa.
  5. PreLLdzijA
  6. C0mmodus
    C0mmodus
    La vie est un jeu
  7. Robert Nadj
    Robert Nadj
    PCAXE TEAM
  8. Sudija
    Sudija
    kupujem Raidmax zeta kuciste :D
  9. neonpanda
    neonpanda
    Može li mi neko pomoći u vezi sa temom WIN 10 problem ?
  10. M1ki98
    M1ki98
    Za koliko mogu prodati Lenovo Y50-70 ,starost oko 3 i po godine,nema garanciju
  11. Linda
    Linda animaN
    Dule,uzimam nov kompjuter i treba mi pomoc oko maticne i memorije.Procesor mi je ryzen 5 2600x a graficka je gtx 1070. Ako bi mogao da mi predlozis neku dobru maticnu i ram bio bih ti zahvalan.
  12. Slash
    Slash
    I'm on a nightrain!
  13. acaignjat
    acaignjat
    Interesuje me da li je Kaspersky Internet Security 2019 lokalizovam na srpski jezik?
    1. vladarko
      vladarko
      Jeste.
      21.12.2018
  14. acaignjat
    acaignjat
    Dule je u video prilogu testirao Kaspersky Internet Security 2019.
  15. FantomX
    FantomX
    Pravimo istoriju!
  16. Marvox
    Marvox
    Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...
  17. UniqUnic
    UniqUnic
    Just because my path is different doesn't mean i'm lost
  18. dragg
    dragg DmasteRNo1
    Pozdrav druže, ako može onaj silverstone filter i joypad za Bg. Plaćam unapred na račun ili post-net, ako je moguće zajedno sa poštarinom.
  19. Luka Cetkovic
    Luka Cetkovic
    Treba mi pomoć imam pojacalo yamaha a500 i ne znam koje zvucnike da stavim da li trebaju da budu jaci ili slabiji od pojacala molim pomoć.?!
  20. AAAA131
    AAAA131
    Treba mi pomoc oko sastavljanja pc-a da li mi mozete predloziti komponente do 700e po mogucnosti da bude rgb. imam sve periferije.
    1. Baja
      Baja
      27.11.2018
      UniqUnic se ovo sviđa.
  21. 3RedDots
    3RedDots
    Sto me ovako boli pola gajbe piva sunce ti ... ko da su mi je na glavu razbili...
  22. Bandit
    Bandit
    Ako ne pitas neces ni znati.
  23. ES GAMER
    ES GAMER
    Pomoć uzimam novi računar u dilemi koji procesor uzeti INTEL ili RYZEN. Unaprijed hvala.
    1. Matke_NIK se ovo sviđa.
    2. Matke_NIK
      Matke_NIK
      Ryzen sad zavisi zasta ti treba. Moje misljenje je da intel je mnogo skuplji od ryzen-a i da zato nije isplativ.
      17.11.2018
    3. ES GAMER
      ES GAMER
      iskreno za gejming i ostalo mislim da je isplativije uzeti ryzen jer je intel prenapuhao cijene pogotovo starije generacije npr 7-edma generacija idalje na cijeni dok ryzen već spustio cijene.
      21.11.2018
      Matke_NIK se ovo sviđa.
    4. Baja
      Baja
      Pazi imas ti polovnih intelovih i5 , i i7 do 100 eura naci. A ako zelis bas bas novo da kupis svakako amd r5 2600 moze se naci do 160 e, imas do 200 i neke r7. Ja imam 3240 i3, i ne bi uzimao nov intelov procesor, sto je skupo skupo je, a nema neke velike razlike u performansama.
      27.11.2018
  24. ../kara
    ../kara
    Nick je zbog prezimean. KARADZIC.
  25. ../kara
    ../kara
    Koji programi trebaju za snimanje rep pesama?